کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از زندگی کودک روستایی

پاک بودن را در چشمان کودکان روستایی می توان دید. صبح می شود و بار دیگر روز برای این مردمان آغاز می شود. همراه با کارناوال باشید. زندگی روستایی شاید بسیار ساده باشد ولی زیبایی های پیچیده ی زیادی دارد. قدمت این نوع زندگی به هزاران سال پیش باز می گردد و اصیل محسوب می شود. افرادی که در جوامع روستایی رشد می کنند آموخته های زیادی را فرا می گیرند مانند از خود گذشتگی، مهربانی، بی آلایش بودن و بردباری. شاید برای کسانی که در شهرها زندگی می کنند تصور زندگی روستایی سخت باشد ولی اگر بخواهیم صادق باشیم، زندگی در روستا رنگ و بویی دیگر دارد. در تمام نقاط این سیاره ی خاکی می توان مردمانی را دید که در روستاها زندگی می کنند و از طریق دامداری و کشاورزی نیز امرار معاش می کنند. از ویژگی روستایی ها باید به سبک زندگی و نگاهشان به امور مختلف اشاره کرد، دل هایشان پاک است و امیدی به پهنای اقیانوس همیشه در دلشان جای خوش کرده است. کودکانشان از همان ابتدا می آموزند که چگونه با مشکلات زندگی کنار بیایند و بهترین تصمیم را بگیرند. این کودکان پاک از همان سنین کم در کارها به پدر و مادر و در کل خانواده ی خود کمک می کنند و راه رسم زندگی را می آموزند. در این ویدیو زندگی کودکی روستایی که در اروپا زندگی می کند به تصویر کشیده شده است. البته از نمادهایی هنری مانند موسیقی و تصویر برداری حرفه ای نیز استفاده شده. شاید یک روز کودک روستایی در اروپا کاملا این چنین نگذرد ولی با تماشای این ویدیو با تمام وجود حال و هوای زندگی روستایی را می توان لمس کرد. در انتهای ویدیو گذرگاه ساحلی غول نیز به تصویر کشیده شده است. در بسیاری از مناطق اروپا بسیاری در روستاها زندگی می کنند و سالیان سال همچون نیاکان خود از زندگی در روستاهایشان لذت می برند.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
بک لینک رایگان

سلام سایت خوب دارید .

15 دی 1395

من

متن و فيلم زيبايي بود.

18 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست