کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از مقدونیه

این بار ویدیویی از مقدونیه را در کارناوال منتشر کرده‌ایم تا زیبایی‌های این کشور اروپایی را تماشا کنید و بیشتر با آن آشنا شوید. جاذبه های مقدونیه بسیار زیاد هستند، اما این کشور کمتر توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند و همین موضوع سبب شده تا با اشتراک گذاشتن ویدیو دیدنی های مقدونیه، بخواهیم از بهانه‌های سفر به اینجا بگوییم. ویدیو پیش‌رو را تماشا کنید و همچنین، برای شناخت بیشتر مقدونیه، در ادامه همراه‌مان بمانید. 

مقدونیه که به صورت رسمی با نام مقدونیه شمالی شناخته می‌شود، سرزمینی‌ست در جنوب شرقی اروپا و شمال یونان. این کشور در سال ۱۹۹۱ از یوگسلاوی سابق جدا شد و به صورت یک کشور مستقل در آمد. سرزمین مقدونیه در شبه جزیره بالکان واقع شده است و پایتخت آن، اسکوپیه (Skopje) نام دارد. بیشتر کشور مقدونیه را فلاتی با ارتفاع ۶۰۰ تا ۹۰۰ متر تشکیل می‌دهد. درون این کشور، رودخانه‌ای به نام واردار (Vardar River) وجود دارد که می‌توان گفت این خطه را به دو نیم تقسیم می‌کند. در نهایت آب این رودخانه به درون دریای آگن سرازیر می‌شود.

از دیگر جاذبه‌های طبیعی کشور مقدونیه باید به دریاچه‌های آورید (Lake Ohrid) و پرسیا (Lake Prespa) اشاره کرد که هردو در جنوب شرقی این سرزمین واقع شده‌اند. آورید به عنوان عمیق‌ترین دریاچه منطقه بالکان شناخته می‌شود و پرسیا بزرگترین دریاچه این خطه است. پلیستر در غرب شهر بیتولا (Bitola)، گالیسیکا که میان دریاچه‌های آورید و پرسپا قرار دارد و ماوروو در بین شهرهای آورید و تتوو هم از پارک‌های ملی مقدونیه هستند که با طبیعت چشم‌نوازشان توجه گردشگران را جلب می‌کنند. 

بناهای تاریخی این سرزمین هم از جاذبه‌های آن محسوب می شوند و از زمانی حکایت دارند که سرزمین مقدونیه، یک امپراتوری بزرگ و قدرتمند بوده است. در این ویدیو، بسیاری از این بناها را نیز می‌بینید. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از شهرها و کشورها  در کارناوال بر روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Carter H.Wong

Music: All Is Not Lost By Tony Anderson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست