کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از آسمان شب در اروپا

به تماشای ویدیویی از آسمان شب در اروپا بنشینید و چشم انداز کهکشان راه شیری را در این قاره ببینید. با دیدن این ویدیو می توانید گوشه ای از زیبایی های آسمان شب را مرور کنید. خوبست بدانید که این ویدیو از نقاط خاصی از قاره اروپا فیلمبرداری شده اند؛ در ادامه این مکان ها را نام می بریم، همچنین توضیحی اجمالی درباره شان می دهیم:

جزیره لا پالما (La Palma): لا پالما شمال غربی ترین جزیره از جزایر قناری اسپانیاست و از نظر وسعت در میان این مجمع الجزایر، مقام پنجم را دارد. نام مرتفع ترین نقطه این جزیره، روک دِ لوس موچاچو (Roque de los Muchachos) است که ارتفاعش به 2,423 متر می رسد. پارک ملی کلدِرا دِ تبورینته (Caldera de Taburiente) که در نواحی مرکزی لا پالما قرار گرفته، یکی از چهار پارک ملی جزایر قناری به شمار می رود. 

جزیره تنریف (Tenerife): تنریف عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین جزیره از جزایر قناری را از آن خود دارد و همچنین پرجمعیت ترین جزیره اسپانیا نیز به شمار می رود. این جزیره میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است و تقریبا هر ساله، 5 میلیون گردشگر از آن بازدید می کنند. 

گریمسل پس (Grimsel Pass): این مکان یک گذر کوهستانی در کوه های آلپ کشور سوئیس است که در ارتفاع 2,164 متری قرار دارد. این گذرگاه بخشی از جاده آر (Aare Route) شمرده می شود و تاکنون چندین بار در تور دوچرخه سواری سوئیس مورد استفاده قرار گرفته است.

دریاچه اموسون (Emosson): این دریاچه در یکی از کانتون (1) های سوئیس به نام وله (Valais) قرار دارد. این دریاچه مصنوعی با مساحت 3.27 کیلومترمربع در ارتفاع 1930 متری واقع شده و بیشترین عمقش 161 متر است. 

کوهستان ژورا (Jura): رشته کوه ژورا رشته کوهی کم وسعت در شمال کوه های آلپ است که بخش هایی از کشورهای فرانسه، سوئیس و آلمان را به خود اختصاص می دهد. بخش هایی از ویدیو آسمان شب را در قسمت فرانسویِ این کوهستان فیلمبرداری کرده اند. 

پاورقی


1- کانتون از تقسیمات کشوری سوئیس است؛ این کشور 26 کانتون دارد. 


:Video Details

Produced By: Night Lights Films

Music: Numinous-41621 By Hammock

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست