کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای زیبایی های جزایر هاوایی از ارتفاعات

شاید تا کنون نام سواحل زیبای هاوایی را زیاد شنیده و تصاویر و مناظر گوناگونی از آن را هم دیده باشید. اما ویدیو امروز ما با تمام تصاویری که تاکنون از هاوایی دیده اید متفاوت است زیرا که سوار بر ابرها می خواهیم تمام زیبایی هایی را که در خود جای داده برایتان به نمایش بگذاریم پس این لحظات را  از دست ندهید. تنها از تو می خواهیم دیدگانت را ببندی و با ما در این سفر همسفر شوی تا لحظاتی آرامش بخش و شگفت انگیز را به تو هدیه دهیم. در ارتفاعاتی بلند در حال تماشای یکی از بی نظیرترین مناظر جهان، هستی. کوه های پوشیده از گیاهان سبز، رودخانه های در جریان، آسمان آبی به دور از هر گونه آلودگی و دریای آرام چشمانت را نوازش می دهند. تنها دستانت را در این آسمان باز کن و نفس عمیقی بکش. می خواهیم کنار هم از رنگین کمانی عظیم عبور کنیم و به دریا برسیم. دریایی که زیبایی هایش در دنیا زبانزد خاص و عام است. از اعماق آسمان، کشتی های عظیم را تماشا کن که چگونه دریانوردی می کنند. حال نوبت به درختان سر به فلک کشیده می رسد. از لا به لای ابرها محو تماشای این زیبایی هایی بی همتا روی زمین می شوی. به راستی که پروردگار خوش سلیقه، با استفاده از رنگ سبز، به طرز عجیب و زیبایی در این منطقه هنر نمایی کرده. می رویم و می رویم تا به صخره ای یکه و تنها در دل دریای عمیق برسیم که موج های دریا بر سنگ هایش می کوبند. با این که تنها در میان آب رها شده اما منظره ی لذت بخشی را رقم زده. حال چشمانت را بازکن. این تصاویر رویا نیست، تمامش حقیقت دارد. حتما با دیدن این تصاویر تمام مشغله های روزانه ات را برای لحظاتی کنار می گذاری و غرق در آرامش می شوی. پس وقت را از دست نده و به همراه کارناوال محو تماشای این تصاویر رویایی شو.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست