ویدیو HD

تماشای جلوه پاییزی طبیعت | سفر به قلب جنگل

تمام دغدغه های تان را به باد فراموشی بسپارید و با ما راهی گشت و گذاری تماشایی شوید. می خواهیم از زندگی روزمره و شلوغی شهرها فاصله بگیریم، دست در دست طبیعت بگذاریم تا زیبایی هایش را به رخ مان بکشد و جلوه هایی فراموش نشدنی در پیش روی مان قرار دهد. فصل پاییز را برای سفر برگزیده ایم، زمانی که درختان به رنگ های آتشین مزین شده اند و کم کم برگریزان آغاز می شود، گویی شعله های آتش بر زمین می ریزند؛ اما جای نگرانی نیست، بدون هیچ دلهره ای می توانیم بر روی برگ های خشکیده و آتشین قدم بگذاریم و صدای خش خش در گوش مان طنین بیندازد. نگران جنگل هم نمی شویم، برگ های آتشین صدمه ای به آن وارد نمی کنند و با گذشت چند ماهی دوباره اینجا سرسبز خواهد بود. فضا مه آلود است و نم باران به طبیعت و درختان طراوت می بخشد. همه این ها را در ویدیوی امروز می بینیم و یک گشت مجازی دیدنی و لذت بخش خواهیم داشت. با ما همراه شوید.

سفرمان را در دل جنگل آغاز می کنیم، تنها چند قدم آن طرف تر را می توان دید و کمی دورتر، همه چیز در مه ناپدید می شود. موسیقی طبیعت از هر طرف به گوش می رسد؛ آواز پرندگان، از دور شنیده می شود، باران بر زمین و درختان می کوبد و ما سمفونی طبیعت را می شنویم و لذت می بریم. می بینیم که برخی از بوته ها و درختان، همچنان در مقابل لشکر پاییزی مقاومت می کنند و به این فصل رنگ نمی بازند. ترکیب رنگ های سرخ و سبز، تماشایی ست و به سادگی از خاطر نمی رود. کم کم سفر رو به پایان می گذارد و این، موجب دلخوری بسیاری از ماست؛ پس بارها و بارها گشت و گذار دلپذیرمان در دل جنگل باران خورده را مرور می کنیم.

در این سفر مجازی با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Detail

Produced By: Nature 3D Taeuber

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET