کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای جلوه پاییزی طبیعت | سفر به قلب جنگل

تمام دغدغه های تان را به باد فراموشی بسپارید و با ما راهی گشت و گذاری تماشایی شوید. می خواهیم از زندگی روزمره و شلوغی شهرها فاصله بگیریم، دست در دست طبیعت بگذاریم تا زیبایی هایش را به رخ مان بکشد و جلوه هایی فراموش نشدنی در پیش روی مان قرار دهد. فصل پاییز را برای سفر برگزیده ایم، زمانی که درختان به رنگ های آتشین مزین شده اند و کم کم برگریزان آغاز می شود، گویی شعله های آتش بر زمین می ریزند؛ اما جای نگرانی نیست، بدون هیچ دلهره ای می توانیم بر روی برگ های خشکیده و آتشین قدم بگذاریم و صدای خش خش در گوش مان طنین بیندازد. نگران جنگل هم نمی شویم، برگ های آتشین صدمه ای به آن وارد نمی کنند و با گذشت چند ماهی دوباره اینجا سرسبز خواهد بود. فضا مه آلود است و نم باران به طبیعت و درختان طراوت می بخشد. همه این ها را در ویدیوی امروز می بینیم و یک گشت مجازی دیدنی و لذت بخش خواهیم داشت. با ما همراه شوید.

سفرمان را در دل جنگل آغاز می کنیم، تنها چند قدم آن طرف تر را می توان دید و کمی دورتر، همه چیز در مه ناپدید می شود. موسیقی طبیعت از هر طرف به گوش می رسد؛ آواز پرندگان، از دور شنیده می شود، باران بر زمین و درختان می کوبد و ما سمفونی طبیعت را می شنویم و لذت می بریم. می بینیم که برخی از بوته ها و درختان، همچنان در مقابل لشکر پاییزی مقاومت می کنند و به این فصل رنگ نمی بازند. ترکیب رنگ های سرخ و سبز، تماشایی ست و به سادگی از خاطر نمی رود. کم کم سفر رو به پایان می گذارد و این، موجب دلخوری بسیاری از ماست؛ پس بارها و بارها گشت و گذار دلپذیرمان در دل جنگل باران خورده را مرور می کنیم.

در این سفر مجازی با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Detail

Produced By: Nature 3D Taeuber

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست