کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای زیبایی های خلیج لادرام در انگلستان | سفری متفاوت

برای یک سفر آرامش بخش به طبیعت و ساحلی زیبا آماده شوید و برای دقایقی از دغدغه های تان فاصله بگیرید. امروز سفری جذاب به انگلستان خواهیم داشت و سری به ساحل خلیج لادرام (Ladram Bay) می زنیم تا از بودن در آغوش طبیعت لذت ببریم. به گوشه و کنار این خلیج می رویم و در آرامش به تماشای حرکت ابرها و رقص امواج می نشینیم. لحظاتی سرشار از آرامش در انتظارتان است؛ پس با ما همراه شوید و سفری کوتاه به گوشه ای از زیبایی های انگلستان داشته باشید. تماشای ویدیوی امروز کارناول را از دست ندهید...

آسمان آبی، ابرهای در حرکت و نور طلایی خورشید در لحظات اولیه این ویدیو صحنه ای خارق العاده را پیش روی تان قرار می دهند. اینجا خلیج لادرام است؛ جایی در شهرستان دوون (Devon) و در میان مناطق بودلی سالترتون (Budleigh Salterton) و سیدموث (Sidmouth) که از مناطق زیبای این دیار به شمار می روند. 

لادرام به واسطه وجود ساحل ژوراسیک یا کناره ژوراسیک (Jurassic Coast)  از شهرت خاصی برخوردار است. این ساحل یکی از آثار میراث جهانی یونسکو در کشور انگلستان محسوب می شود و حدود 155 کیلومتر امتداد دارد. ساحل ژوراسیک تعداد زیادی از مناطق مهم فسیلی را در خود جای داده است و قدمت آثار کشف شده در آن به بیش از ۱۸۰ میلیون سال قبل بازمی‌گردد. 

در ویدیوی امروز شاهد غروب شگفت انگیز این منطقه خواهیم بود و آسمان سرخ و نارنجی را به نظاره خواهیم نشست. طلوع خورشید را نیز از دست نمی دهیم و در کنار آب ها به تماشای آن می نشینیم. زمین های سرسبز یکی از زیبایی های این منطقه است که آنها را از ارتفاعات خواهیم دید. سواحل صخره ای از دیدنی های چشم نواز این دیار محسوب می شوند و چهره خاصی به منطقه بخشیده اند. 

با کارناوال باشید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست