کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای تفریحات هیجانی | چشیدن طعم آدرنالین

وقت آن است که کمی هیجان را با یک گشت و گذار مجازی تجربه کنید. می خواهیم شما را به دنیایی پر از آدرنالین ببریم و انسان هایی را ببینیم که برای خلق هیجان، حد و مرز نمی شناسند و برای به دست آوردن تجربه های متفاوت، دست به کارهایی خارق العاده می زنند. ویدیوی امروز کارناوال یک معجون فوق العاده از هیجان است که شما را برای مدتی غرق در لذت می کند. صحنه هایی نفس گیر را در این ویدیو خواهید دید که شاید هیچ گاه جرات تجربه آنها را نداشته باشید. همه چیز را کنار بگذارید و برای دقایقی با ما همراه شوید. مطمئنا از دیدن این ویدیو غرق لذت خواهید شد و آدرنالین خون تان بالا خواهد رفت...

با دوچرخه سواری شروع می کنیم؛ تفریحی که بیشتر ما امتحانش کرده ایم. اما آنچه انتظارتان را می کشد یک دوچرخه سواری معمولی نیست بلکه ورزشکاران، آن را با حرکات نمایشی در هم آمیخته اند تا نفس را در سینه تان حبس کنند. پرش، چرخش در هوا و عبور از روی قطار تنها بخشی از این نمایش جذاب و دیدنی هستند. 

سپس وقت یک گردش متفاوت بر روی آب هاست. تا به حال به این فکر کرده اید که گشت و گذار در آب ها می تواند هیجان انگیزتر از آن چه تصور می کنید، باشد؟ امروز در این ویدیو خواهید دید که لحظات پر آدرنالین در آب ها چه لذتی دارند.

نظرتان در مورد قدم زدن در ارتفاع چیست؟ دوست دارید ببینید وقتی یک نفر بر روی یک سازه در ارتفاع زیاد قدم می زند، چه چیزهایی را می بیند؟ پس این قسمت از ویدیو را از دست ندهید.

کمی بعد یک پرش جانانه را خواهیم دید و فردی را می بینیم که بانجی جامپینگ را به گونه ای خاص تجربه می کند. سقوط می تواند لذت بخش ترین تفریح برای عاشقان هیجان باشد.

دوباره به آب ها باز می گردیم و دوباره هیجان و هیجان و هیجان....

با کارناوال همراه شوید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست