کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از نگاهی متفاوت به آب و هوای سیاره ی زمین

گاهی آسمان ابری است و گاهی آفتابی. خورشید در حال تابش است و ناگهان بادی می وزد. هوا خنک می شود و ابرها ظاهر می شوند. باران شروع به باریدن می کند. شرایط آب و هوایی سیاره ی زمین نیز زیبا است. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو به مناطق مختلفی بر روی سیاره ی زمین سفر خواهیم کرد و نگاهی تازه و جالب به انواع شرایط آب و هوایی خواهیم داشت. برای تهیه این ویدیو تیمی حرفه ای به اقصی نقاط زمین سفر کرده اند و سعی داشته اند تا انواع شرایط آب و هوایی را به تصویر بکشند.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست