کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از حیات وحش در پارک های ملی آمریکا

سفری خواهیم داشت به پارک های ملی آمریکا. حیات وحش این این پارک ها بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند. همراه با کارناوال باشید. پارک های ملی واقع در کشور آمریکا از نظر وسعت و تنوع گیاهی و جانوری بسیار بزرگ هستند. زمانی که برای بازدید وارد یکی از این پارک ها می شوید ممکن است روزها و یا حتی هفته ها طول بکشد تا از سوی دیگر آن خارج شوید.  در بیشتر ایالت های کشور آمریکا پارک های ملی از قدیم وجود داشته اند و هرکدام تاریخی برای خود دارند. در چند صد سال پیش قبل از شکل گیری ایالات متحده ی آمریکا در تمام این مناطق سرخپوست ها زندگی می کردند و کاملا با طبیعت انس گرفته و خود را جزئی از آن می دانستند. بعد از ورود اروپایی ها و آغاز درگیری میان آن ها و سرخپوست ها بعد از گذشت مدتی نقش پارک های ملی پر رنگ تر شد و مرزهای آن ها مشخص شد و دلیل آن این بود تا استراتژی های بهتری به هنگام نبرد به کار گرفته شود. کارناوال از شما دعوت می کند تا مطالبی را درباره ی چند پارک ملی در ایالات متحده ی آمریکا را مطالعه کنید. شما می توانید مطالب باغ ژاپنی پورتلند | زیبایی شرقی در دل آمریکا ، پیچ نعل اسبی آمریکا | مکانی شگفت انگیز و زیبا ، یلو استون قدیمی ترین پارک ملی دنیا ، شاهکار طبیعی به نام پارک ملی ARCHES آمریکا را در کارناوال بخوانید و لذت ببرید. اگر قصد سفر به آمریکا و بازدید از پارک های ملی آن را دارید بهتر است دباره ی آن ها اطلاعاتی بدست بیاورید تا به هنگام سفر از آن ها بیشتر لذت ببرید و تجربه ای به یادماندنی داشته باشید. برای شما پیشنهاد ویژه ی دیگری داریم و از شما دعوت می کنیم تا این مطلب را مطالعه کنید. شراب چرده ; معرفی و تاریخچه سرخپوستان

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
حسین

Woooooooooooooow .GRATE

03 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست