کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

مرگ یا عبور از میان دو صخره ، ویدیو HD

بر ترس خود غلبه کنید، نفسی عمیق بکشید و بپرید. قرار است از میان دو صخره عبور کنیم، مرگ زیاد هم دور نیست. باد می وزد، خورشید در آسمان می تابد و همه چیز برای یک پرواز موفق مناسب است. همراه با کارناوال باشید. فاصله ی میان دو صخره تنها 2 متر می باشد. با استفاده از wingsuit می توان این گونه به پرواز در آمد.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سهیل

10

28 شهریور 1395

سما

فیلم شهرزاد

27 شهریور 1395

حسین

از بس ویدیو هاتون حیرت انگیز هستن آدم غرق تماشا میشه مخصوصا توی تلویزیون 4k و کیفیت 4k پس میشه خواهش کنم که فیلم ها رو با کیفیت 4k هم قرار بدید خیلی عالی میشه اون قت.

03 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست