کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تفریحات زمستانی | لمس هیجانی متفاوت | ویدیو HD

تاکنون با یکدیگر تفریحات زمستانی زیادی را تماشا کردیم و از خلاقیت های عجیب و غریبی که به هر نحو موجب ایجاد شادی و شور هیجان می شدند آگاه شدیم. امروز هم با تفریح زمستانی دیگری به نزدتان آمدیم تا دقایق شاد و مفرحی را در کنار یکدیگر رقم بزنیم. با یکدیگر از بلند ترین سرسره برفی جهان سر می خوریم و لذت می بریم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

شاید فکر کنید که لیز خوردن از روی برف ها کار ساده ای است اما در ویدیو امروز می بینید که تجهیزاتی برای انجام این کار نیاز است. گروهی از جوانان پر شور به کوهستانی برفی رفته اند و با تجهیزات مسیری بلند و پر فراز و نشیب را برای لیز خوردن آماده کرده اند. ابتدا از طریقی طنابی که به درختان متصل شده از بالای کوه مستقیما به ابتدای این سرسره برفی می رسیم، سپس طناب را رها می کنیم و از سُر خوردن روی این سرسره ی طبیعی و بلند لذت می بریم.

انجام چنین تفریحاتی در کنار دوستان و خویشاوندان بسیار مهیج تر و پر نشاط است. در حین این مسیر بلند تونل های کوچک برفی هم قرار دارد که از داخل آن ها عبور می کنیم و حسی نو و تازه را تجربه می کنیم.

برای اینکه طی مسیر، آن ها از سرسره اصلی منحرف نشوند با رنگی سبز رنگ مسیر را علامتگذاری کرده اند. در هنگام سر خوردن آن ها به طرق مختلفی عمل می کنند، یکی با تخته موج سواری به روی سرسره می پرد و دیگری روش متفاوتی را در پیش می گیرد. البته در حین مسیر لحظاتی هم از این سرسره منحرف می شوند و گاهی هم به زمین می خورند.

خود را در این سرسره طولانی برفی تجسم کنید که سر می خورید و هیجانی بسیار را تجربه می کنید.

با کارناوال محو تماشای این ویدیو زیبا شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست