ویدیو HD

تفریحات زمستانی | لمس هیجانی متفاوت | ویدیو HD

تاکنون با یکدیگر تفریحات زمستانی زیادی را تماشا کردیم و از خلاقیت های عجیب و غریبی که به هر نحو موجب ایجاد شادی و شور هیجان می شدند آگاه شدیم. امروز هم با تفریح زمستانی دیگری به نزدتان آمدیم تا دقایق شاد و مفرحی را در کنار یکدیگر رقم بزنیم. با یکدیگر از بلند ترین سرسره برفی جهان سر می خوریم و لذت می بریم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

شاید فکر کنید که لیز خوردن از روی برف ها کار ساده ای است اما در ویدیو امروز می بینید که تجهیزاتی برای انجام این کار نیاز است. گروهی از جوانان پر شور به کوهستانی برفی رفته اند و با تجهیزات مسیری بلند و پر فراز و نشیب را برای لیز خوردن آماده کرده اند. ابتدا از طریقی طنابی که به درختان متصل شده از بالای کوه مستقیما به ابتدای این سرسره برفی می رسیم، سپس طناب را رها می کنیم و از سُر خوردن روی این سرسره ی طبیعی و بلند لذت می بریم.

انجام چنین تفریحاتی در کنار دوستان و خویشاوندان بسیار مهیج تر و پر نشاط است. در حین این مسیر بلند تونل های کوچک برفی هم قرار دارد که از داخل آن ها عبور می کنیم و حسی نو و تازه را تجربه می کنیم.

برای اینکه طی مسیر، آن ها از سرسره اصلی منحرف نشوند با رنگی سبز رنگ مسیر را علامتگذاری کرده اند. در هنگام سر خوردن آن ها به طرق مختلفی عمل می کنند، یکی با تخته موج سواری به روی سرسره می پرد و دیگری روش متفاوتی را در پیش می گیرد. البته در حین مسیر لحظاتی هم از این سرسره منحرف می شوند و گاهی هم به زمین می خورند.

خود را در این سرسره طولانی برفی تجسم کنید که سر می خورید و هیجانی بسیار را تجربه می کنید.

با کارناوال محو تماشای این ویدیو زیبا شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET