خیابان آبوویان ایروان

ارمنستان، ایروان، منطقه کنترون

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

آشنایی با خیابان آبوویان ایروان

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

خیابان آبوویان ایروان در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

ایروان، جاذبه‌های زیادی را در خود جای داده است که خیابان آبوویان یکی از آنها به شمار می‌رود. این خیابان که حدود 1.5 کیلومتر طول دارد را شاید بتوان یکی از دیدنی‌ترین خیابان‌های شهر دانست چرا که با داشتن ساختمان‌های قدیمی، که اکثرا متعلق به قرن نوزدهم میلادی هستند می‌تواند شما را به سفری در تاریخ ببرد و حال و هوای روزهای گذشته را برای‌تان تداعی کند. خیابان آبوویان حد فاصل میدان خاچاتور آبوویان (Khachatur Abovyan) و میدان جمهوری (Republic Square) قرار دارد و این دو میدان را به یکدیگر پیوند می‌زند.

آبوویان یکی از خیابان‌های قدیمی ایروان به حساب می‌آید و به همین خاطر، ساختمان‌های قدیمی بسیاری را در خود دارد. از دیدنی‌های خیابان آبوویان باید به سالن کنسرت آرنو باباجانیان (Arno Babajanian)، گرند هتل ایروان با 5 ستاره، مرکز هنرهای ایروان (Artists Union of Armenia)، سینما مسکو، تئاتر روسی استانیسلاوسکی (Stanislavski Russian Theatre) و کلیسای کاتولیک ایروان (Katoghike Church) و.... اشاره کرد. همچنین اگر به دنبال جایی هستید که برای شب‌گردی و شکم‌گردی به آن بروید، این خیابان می‌تواند انتخاب خوبی باشد چرا که کافه‌ها و رستوران‌های زیادی در آبوویان وجود دارد. اگر هم خرید تفریح مورد علاقه شماست می‌توانید به یکی از فروشگاه‌های برند و یا حتی بوتیک‌های معمولی بروید.

انتشار

15 بهمن 1398

به روز رسانی

29 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از خیابان آبوویان ایروان را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
سطح امنیت?
تنوع کافه ها و رستوران ها?
حال و هوای خوش?
کیفیت کافه و رستوران?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?

خیابان آبوویان ایروان را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.