معرفی کسب و کارها

مدیر مجموعه تفریحی ورزشی، رستوران، هتل و اقامتگاه، ارائه دهنده خدمات تفریح و سلامت و یا لیدر محلی هستید؟ هر کسب و کاری مرتبط با دنیای سفر و گردش دارید کارناوال محل معرفی شماست. معرفی شما به کسانی که عاشق سفر، هیجان و تجربه‌های تازه هستند.

کاهش هزینه‌های حضور و تبلیغات در فضای آنلاین

نگاهی به لیست هزینه های حضورتان در فضای مجازی بیندازید: هزینه طراحی وبسایت، تولید محتوا، سئو، به‎روزرسانی مداوم محتوا، درگاه پرداخت و مجوزهای لازم. ما برای این هزینه‌های جاری یک پیشنهاد داریم. یکبار پرداخت کنید، ارزان پرداخت کنید و حرفه‌ای ظاهر شوید.

نقد و بررسی کسب و کار شما به همراه پوشش تصویری

تیم کارناوال شما را معرفی می‌کند. ما در محل کسب و کارتان حاضر می‌شویم؛ گزارش تصویری جامع تهیه می‌کنیم و شما را ارزیابی و معرفی می‌کنیم. اما این معرفی چه می‌شود؟

قرار گرفتن در نتایج برتر جستجوی گوگل

بدون نیاز به دانش فنی و یا پرداخت هزینه تبلیغ، در نتایج صفحه اول گوگل دیده می‌شوید. مخاطب هدفتان را از میان بیش از یک میلیون مخاطب ماهانه کارناوال جذب می‌کنید و خبر خوب اینکه اگر وب سایت دارید همزمان وب سایت‌ خودتان هم رتبه بهتری کسب می‌کند.

بسته های همکاری

معرفی شما در یک صفحه اختصاصی

ما کسب و کار شما را معرفی می‌کنیم. نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال و نظرات و امتیازات کاربران اهل سفر، جایگاه شما را در صنعت گردشگری ممتاز می‌کند.

تولید محتوای مناسب شبکه‌های اجتماعی

عکس‌ها و ویدیوهای ما متمایز است؛ نه تنها از جهت ابزارهای مدرن تصویربرداری و تکنیک‌های ساخت و تدوین، بلکه از جهت شناخت علایق مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی. از ما محتوای تاثیرگذار بخواهید تا فراگیر شود.

امکان فروش آنلاین خدمات

اپلیکیشن کارناوال به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به فروشگاه اینترنتی، مجوزهای فروش آنلاین و یا درگاه خرید، خدمات‌تان را درست در لحظه نیاز به کاربر هدف بفروشید.

پکیج کامل

صفحه نقد و بررسی تخصصی کارناوال پوشش تصویری و انتشار در شبکه‌های اجتماعی امکان رزرو خدمات و فروش آنلاین رتبه ممتاز در نتایج جستجو

بررسی شرایط همکاری

درخواست همکاری مورد نظرتان را بررسی می‌کنیم و امروز با شما تماس می‌گیریم.

کاتالوگ همکاری

کاتالوگ همکاری ما شاملتعرفه‌ها،نمونه کارهاواطلاعات تکمیلیاست. برای دریافت آن شماره موبایل خود را وارد کنید.

اطلاعات بیشتری می‌خواهید؟ با ما تماس بگیرید.

021 9102 4260

FLIGHT TICKET