کارناوال - راهنمای سفر

درباره کارناوال

با کارناوال کنترل سفر دست شماست.
در کارناوال میتوانید پاسخ پرسش های خود درباره جاذبه ها، برنامه سفر، هزینه ها، حمل و نقل، آب و هوا نقشه و تصاویر مقاصد سفر را بیابید.
کارشناسان کارناوال هزاران جاذبه و دیدنی داخل و خارج از کشور را از نگاه گردشگری نقدو بررسی کرده اند و ضمن بیان نقاط ضعف و قوتشان به آنها امتیاز داده اند. یک میلیون کاربر مانند شما هم، پس از سفر نظر و سوال خود را در دیدگاه کاربران درج کرده اند که می‌تواند تجربه سفر آنها را به شما منتقل کند.
در وبسایت کارناوال می توانید برنامه اختصاصی سفر خود را طراحی کنید. محل اقامت خود را از میان هزاران هتل و چندین هزار ویلا، سوئیت، یا اقامتگاه بومگردی انتخاب کنید و یا برنامه های سفر آماده ما را که در قالب تور آنلاین طراحی شده اند خریداری و رزرو کنید. همچنین در کارناوال برای اولین بار این امکان فراهم شده است که بلیت جاذبه های تفریحی و تعدادی از مقاصد مشهور گردشگری ایران را به صورت آنلاین بخرید و با خیال راحت به مقصد مورد نظرتان سفر کنید.
کارناوال دارنده مجوز بند ب از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با نام حقوقی [ کاروان سفرهای هیرمان ] به شماره ثبت 533707 و مجوز بند الف سازمان هواپیمایی کشوری با نام حقوقی [ دنیای گردش نور ] به شماره ثبت 424657 می باشد. شما در کارناوال تمام عملیات خرید خود را از طریق درگاه های معتبر انجام میدهید همچنین میتوانید درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب و با کمک پشتیبانی خرید خود را ثبت نمایید.

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست