کارناوال - راهنمای سفر

موزه خانه آتاتورک آنتالیا

ترکیه، آنتالیا، ناحیه مراد پاشا، محله هاشیم ایشجان، خیابان فوزی چکمک

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 09:00 صبح تا 19:30

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با موزه خانه آتاتورک آنتالیا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه خانه آتاتورک آنتالیا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در آنتالیا ساختمانی دو طبقه وجود دارد که در سال های 1930 و 1935، میزبان بنیانگذار جمهوری ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک بود. این ساختمان در حال حاضر تبدیل به یک موزه شده است. البته باید بدانید که این سازه، نسخه اصلی خانه نیست؛ چرا که ساختمان اصلی به خاطر گسترش خیابان های آنتالیا تخریب شد و سال ها بعد، با کمک هزینه ای که توسط یک کارخانه توزیع برق محلی صورت گرفت، مجددا خانه را ساختند و سرانجام در سال 1986، موزه به روی عموم باز شد. 

در طبقه اول این ساختمان، روزنامه ها، اسناد، تصاویر و هر آن چه مربوط به دو سفر آتاتورک به آنتالیاست نگهداری می شود. در یکی دیگر از بخش های این طبقه، کلکسیونی از اسکناس ها، سکه ها، سکه های یادبود و تمبرهای پستی از زمان برقراری جمهوری ترکیه به نمایش در آمده است.

یکی دیگر از مهمترین بخش های این موزه به تعلقات آتاتورک اختصاص دارد که از آنیت‌کابیر (Anıtkabir: محل دفن آتاتورک در آنکارا) به این جا آورده شده اند.

انتشار

24 فروردین 1398

به روز رسانی

13 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه خانه آتاتورک آنتالیا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست