کارناوال - راهنمای سفر

چرخ و فلک باکو

جمهوری آذربایجان، باکو، بلوار باکو

مدت پیشنهادی بازدید

1 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 10:00 صبح تا 23:00

هزینه هزینه یک دور سوار شدن

5 منات آذربایجان(64,000تومان)

هزینه هزینه برای کودکان

3 منات آذربایجان(38,000تومان)

آشنایی با چرخ و فلک باکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

چرخ و فلک باکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

چرخ و فلک باکو یکی از نمادهای شاخص شهر است که در کرانه دریای خزر و در بلوار باکو قرار دارد. از این چرخ و فلک با عنوان "چشم باکو" هم یاد می کنند که شاید تقلیدی از چشم لندن در انگلستان باشد. اگر با بلوار باکو آشنایی ندارید باید بگوییم که این جا یکی از تماشایی ترین نقاط شهر است و هر گردشگری در سفرش به پایتخت آذربایجان، قدمی در این منطقه می زند و شاید چرخ و فلک باکو را هم امتحان کند.

چرخ و فلک باکو توسط یک شرکت هلندی ساخته و در 10 مارس 2014، با حضور ریاست جمهوری آذربایجان، الهام علی‌یف افتتاح شد و دو روز بعد درهای آن را به روی عموم گشودند. این چرخ و فلک 60 متر ارتفاع و 30 کابین دارد و یک دور کامل با آن 30 تا 40 دقیقه از وقت تان را می گیرد، البته باید زمانی که درصف های طولانی آن سپری می کنید را نیز در نظر داشته باشید. 

انتشار

22 اسفند 1397

به روز رسانی

27 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

چرخ و فلک باکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست