کارناوال - راهنمای سفر

کاخ بیلربی استانبول

ترکیه، استانبول، اوسکودار، محله بیلربیی

ساعت دسترسی

امروز جمعه 09:00 صبح تا 16:30

شماره تماس

آشنایی با کاخ بیلربی استانبول

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کاخ بیلربی استانبول در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

بیلربی نام یکی از کاخ های دیدنی استانبول است که می توانید به سراغش بروید. این بنا که در شرق بسفر و در بخش آسیایی استانبول قرار دارد بین سال های 1830 تا 1876 و به سفارش 

سلطان عبدالعزیز ساخته شد. این کاخ باشکوه به عنوان اقامتگاه تابستانی پادشاهان و محلی برای ملاقات سران کشورها با یکدیگر بنا شد. 

کاخ بیلربی دارای دو طبقه اصلی و یک زیرزمین شامل انبار و آشپزخانه است. در دو طبقه کاخ دو بخش مردانه و بخش زنانه وجود دارد و در کل ۳ ورودی، ۶ اتاق پذیرایی و ۲۶ اتاق به چشم می خورد. کاخ بیلربی اشراف فوق العاده ای به بسفر و باغ های چشمنواز منطقه دارد. 

انتشار

01 اسفند 1397

به روز رسانی

09 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

کاخ بیلربی استانبول را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست