شهر کودکان دبی | آدرس و تصاویر
کارناوال - راهنمای سفر

شهر کودکان دبی

امارات متحده عربی، دبی، منطقه ام هریر 2، خیابان ریاض، داخل پارک کریک

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 9:00 صبح تا 19:00

هزینه

36,000 تومان

شماره تماس

آشنایی با شهر کودکان دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

شهر کودکان دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر می خواهید در دبی یک روز خوب و خاطره انگیز را همراه با فرزندان تان سپری کنید شهر کودکان بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این مکان تفریحی-آموزشی برای رده سنی 2 تا 15 سال ساخته شده است و انواع تفریحات آموزشی را برای شان فراهم می آورد. در این مکان، سالن های مختلفی با موضوعات خاص و جالب برای کودکان و نوجوانان وجود دارد که در هر کدام به موضوع خاصی پرداخته اند؛ مثلا یکی از سالن های این مجموعه، با ماکت های مختلف، بدن انسان و آن چه درونش می گذرد را به نمایش می گذارد. یا از دیگر سالن های جالب مجموعه هم می توان به اتاق زمین شناسی، جانورشناسی (به ویژه حیوانات بومی امارات متحده)، آشنایی با فرهنگ بین الملل، کتابخانه مدرن ویژه افراد بین 2 تا 15 سال با انواع منابع صوتی و تصویری و ... اشاره کرد. همچنین در این مجموعه، بخش هایی هم به محوطه بازی کودکان اختصاص پیدا کرده است و این موضوع سبب می شود فرزندان تان در فضایی پر نشاط به یادگیری مسائل علمی ترغیب شوند. 

بد نیست بدانید شهر کودکان، علاوه بر امکانات تخصصی، انواع نمایش ها و کلاس های آموزشی و خدمات متعدد در راستای آسایش بازدیدکنندگان را نیز ارائه می دهد؛ از خدمات رفاهی مجموعه می توان این موارد را نام برد: اتاق تعویض پوشک، ایستگاه شارژ موبایل، انواع خدمات اختصاصی معلولان، امکان برگزاری جشن تولد، وای فای رایگان، زمین بازی برای کودکان زیر 6 سال و ... .

در آخر خوبست چندی از قوانین این مجموعه که صرفا برای آسودگی بیشتر بازدیدکنندگان وضع شده اند را ذکر کنیم: سیگار کشیدن در شهر کودکان به صورت اکید ممنوع است، برای هر گروه 10 نفره از بچه ها، حتما یک بزرگسال باید در محل حضور داشته باشد، دویدن نیز در این مجموعه ممنوع است. 

انتشار

06 شهریور 1398

به روز رسانی

06 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

ارزش هزینه به لذت?
تنوع و کیفیت امکانات?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?
نحوه برخورد کارکنان?
کیفیت امکانات تخصصی مجموعه?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از شهر کودکان دبی را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.