کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای سنت کلمنت مسکو

روسیه، مسکو، خیابان پیانیتسکایا

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه 08:30 صبح تا 19:30

شماره تماس

هزینه

500 روبل روسیه(147,000تومان)

آشنایی با کلیسای سنت کلمنت مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای سنت کلمنت مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

به سراغ یکی از دو کلیسای ارتدوکس در مسکو می رویم که با نمای سپید و سرخ و گنبدهای رنگین خودنمایی می کند. کلیسای سنت کلمنت (Church of St. Clement) بنایی دو طبقه با 5 گنبد است که بین سال های 1762 تا 1769 به جای یک کلیسای متعلق به سال 1720 ساخته شد. این کلیسا در مرکز تاریخی مسکو واقع شده است و یکی از نمونه های درخور توجه از معماری باروک به شمار می رود. کلیسای سنت کلمنت فضایی در حدود 1500 متر مربع را به خود اختصاص داده و موزه ای نیز درون خود دارد. جالب است بدانید که نام معمار این بنا هنوز در هاله ای از ابهام است.

انتشار

19 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای سنت کلمنت مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست