کارناوال - راهنمای سفر

میدان آزادی ایروان

ایروان، ارمنستان، میدان آزادی

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه تا 1 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با میدان آزادی ایروان

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

میدان آزادی ایروان در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

میدان آزادی که تا سال ۱۹۹۱ به میدان اپرا و میدان تئاتر معروف بود، یک میدان شهری است که در شهر ایروان در ارمنستان واقع شده است. این میدان بخشی از مجتمع تئاتر اپرای ایروان است که درست در جنوب ساختمان اصلی اپرا، بین پارک اپرا و دریاچه قو واقع شده است. میدان آزادی در کنار میدان جمهوری، یکی از دو میدان اصلی ایروان به شمار می رود. مجسمه های هوهانس تومانیان نویسنده و الکساندر اسپندیاریان، آهنگساز ارمنی در این میدان قرار دارند. 

انتشار

09 فروردین 1398

به روز رسانی

28 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

میدان آزادی ایروان را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست