کارناوال - راهنمای سفر

رستوران استیک و برگر هیشنیک مسکو

روسیه، مسکو، خیابان اولیتسا کوزنتسکی موست، استیک و برگر هیشنیک

گالری تصاویر

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 11:30 ظهر تا 24:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران استیک و برگر هیشنیک مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران استیک و برگر هیشنیک مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

افتتاح رستوران استیک و برگر هیشنیک مسکو در ابتدا فقط یک ایده در ذهن یک جوان خلاق بود؛ اما آن جوان که گریتسی الکساندر (Gritsay Alexander) نام داشت به این ایده جامه عمل پوشاند. او همیشه دوست داشت که با بهره گیری از هنر آشپزان آمریکایی، رستورانی افتتاح کند که هم استیک های لذیذی در اختیار میهمانانش قرار دهد و هم برگرهایی که هیچ گاه طعم شان فراموش نشود.

اواخر سال 2016 بود که همه چیز برای افتتاح رستوران آماده شده بود؛ اما هنوز یک تیم آشپزی حرفه ای وجود نداشت، گردهم آمدن یک تیم خوب کمی طول کشید تا این که در نهایت رستوران استیک و برگر هیشنیک در سال 2017 افتتاح شد. در این غذاخوری سعی شده تا از رستوران های معروف لندن و نیویورک الگوبرداری شود و محیط زیبایی در اختیار میهمانان قرار بگیرد.

نکته ای که همه میهمانان این رستوران روی آن اتفاق نظر دارند، استفاده از گوشت تازه است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که بوی استیک یا برگر هوش از سرتان می برد، اینجا یکی از بهترین مکان ها برای شما خواهد بود.

انتشار

20 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران استیک و برگر هیشنیک مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست