کارناوال - راهنمای سفر

موزه یهودی و مرکز بردباری مسکو

روسیه، مسکو، خیابان اُبراستاسووا، ساختمان شماره یک، موزه یهودی و مرکز بردباری

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه تعطیل

شماره تماس

هزینه بزرگسالان

400 روبل روسیه(117,000تومان)

هزینه دانش آموزان

200 روبل روسیه(58,000تومان)

آشنایی با موزه یهودی و مرکز بردباری مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه یهودی و مرکز بردباری مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

نام کامل این مجموعه موزه جوئیش و تالرنس سنتر (Jewish Museum and Tolerance Center) به معنای موزه یهودی و مرکز شکیبایی (تساهل) است. این مکان از جمله موزه های جدید در مسکو به شمار می آید که در سال 2012 میلادی تاسیس شد. 

اما در این مکان چه چیزی به نمایش در آمده است؟

با بازدید از این موزه اطلاعات خوبی درباره تاریخ حضور یهودیان در روسیه و به خصوص مسکو به دست خواهید آورد. اینجا موزه ای مدرن است و همه چیز توسط فیلم و انواع کتاب ها روایت می شوند. هدف از تاسیس این موزه آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با جوامع یهودی و افکار و تاریخ آن ها بوده است. و از آن جایی که همه چیز در این موزه مربوط به یهودیان است، امکان بازدید از آن در تعطیلات یهودیان وجود ندارد. 

انتشار

29 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

17 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه یهودی و مرکز بردباری مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست