تهران، منطقه 10، خیابان جمهوری


مدت پیشنهادی بازدید: 

1 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز یکشنبه 24 ساعته

آشنایی با خیابان جمهوری تهران

معرفی کوتاه

نقشه و مسیر

نظرات کاربران

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

خیابان جمهوری تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

جمهوری از معروف ترین خیابان های مرکز شهر تهران است که از شرق به غرب کشیده شده و از یک سو یه میدان جمهوری و از سوی دیگر، به بهارستان می رسد. در این خیابان مراکز خرید متنوعی به چشم می خورند که به بورس لوازم صوتی و تصویری، تلفن همراه و پوشاک اختصاص دارند و همه روزه، خریداران بسیاری را به سوی خود می کشانند. از جمله معروف ترین مراکز خرید این منطقه می توان کوچه برلن، پارکینگ پروانه، پاساژ علاءالدین، بازار چارسو،‌ پاساژ شانزه لیزه، پاساژ امجد را نام برد. از طرفی دیگر، موقعیت جغرافیایی خیابان جمهوری و تقاطع آن با خیابان های معروفی مانند ولیعصر، حافظ، فردوسی، سعدی، لاله زار و ... باعث شده است تا این خیابان از مسیرهای پرتردد شهر باشد. 

جذابیت خیابان جمهوری البته تنها در خرید از اینجا خلاصه نمی شود، وجود مکان های نوستالژیک و مهمی مانند کافه نادری، پیراشکی خسروی، میدان بهارستان، خیابان سپهسالار و ... باعث شده اند تا جمهوری گزینه خوبی برای خیابان گردی در تهران به حساب آید. 

06 شهریور 1398

21 خرداد 1399

نقد و بررسی کاربران

خیابان جمهوری تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

همراه با کارناوال

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست