کارناوال - راهنمای سفر

آبشار کورشونلو آنتالیا

ترکیه، آنتالیا، منطقه مسکونی آق‌سو

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 8:00 صبح تا 18:00

هزینه ورودی بزرگسالان

7 لیر ترکیه(21,000تومان)

آشنایی با آبشار کورشونلو آنتالیا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

آبشار کورشونلو آنتالیا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

آبشار کورشونلو در فاصله 19 کیلومتری از شهر آنتالیا قرار دارد و امکان یک طبیعتگردی جذاب را پبش روی مسافران می گذارد. این آبشار یکی از انشعاب های رودخانه آکسو (Aksu River) است که در میان جنگلی از درختان کاج قرار گرفته و طبیعت قابل توجهی دارد. به همین دلیل، این مکان را به عنوان یک پارک ملی نامگذاری کرده اند که نام آبشار را با خود یدک می کشد. در فصل تابستان، بسیاری از مسافران آنتالیا تنها با حدود 20 دقیقه ماشین سواری خودشان را به این پارک می رسانند و از تفریحاتی همچون پیک نیک، پیاده روی، اسب سواری و ... لذت می برند. 

باید این نکته مهم را نیز عنوان کنیم که اجازه شنا و ماهیگیری در محوطه آبشار کورشونلو ممنوع است و بازدیدکنندگان تنها می تواند از آب و هوای خنک اطراف و چشم انداز زیبای آبشار لذت ببرند. 

انتشار

16 فروردین 1398

به روز رسانی

14 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

آبشار کورشونلو آنتالیا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست