کارناوال - راهنمای سفر

رستوران اسپانیای لا پاژیون

ترکیه، بدروم، محله کارسی، خیابان آتاتورک، رستوران اسپانیای لا پاژیون

ساعت دسترسی

امروز جمعه 11:00 ظهر تا 00:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران اسپانیای لا پاژیون

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران اسپانیای لا پاژیون در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در بدروم رستوران های متعددی وجود دارند که در زمینه خوراکی های اسپانیایی فعالیت می کنند. یکی از بهترین رستوران های اسپانیایی این شهر لا پاژیون است. اینجا به صورتی ساخته شده تا میهمانانش را به زمان های دور کشور اسپانیا می برد. سبک و سیاق این غذاخوری از همه جهت شبیه کشور اسپانیاست. 

بدون شک فضای زیبا، کیفیت خوب غذا و نوع برخورد کارکنان این رستوران شما را راضی خواهد کرد. اغلب افرادی که در لا پاژیون غذا می خورند از آرامش و جو خوبی که در این مکان وجود دارد لذت می برند. اگر تا به حال به رستوران اسپانیایی نرفته اید لا پاژیون بهترین جا برای کسب تجربه های جدید است.

انتشار

01 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران اسپانیای لا پاژیون را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست