کارناوال - راهنمای سفر

رستوران لیمپی ای واریم مسکو

روسیه، مسکو، خیابان میرا، رستوران لیمپی ای واریم

ساعت دسترسی

آشنایی با رستوران لیمپی ای واریم مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران لیمپی ای واریم مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

مسوولان این رستوران می گویند که بهترین کوفته ها را می پزند و اگر یک بار کوفته های آن ها را بچشید عاشق شان می شوید. نکته بسیار خوبی که درباره رستوران لیمپی ای واریم وجود دارد، فضای مدرن و دلباز این غذاخوری است؛ دیوارهای شیشه ای، میز و صندلی های نو و مدرن و نور خورشید که روزها اینجا را درخشان می کند محیطی دلنشین و دوست داشتنی به وجود آورده است. از همه بهتر این که خوراکی های لذیذ اینجا بسیار ارزان هستند و می توانید به راحتی آن ها را تهیه کنید.

حتا اگر بخواهید این امکان نیز وجود دارد که به آشپزخانه رستوران لیمپی ای واریم بروید و مراحل آماده سازی غذاهای تان را از نزدیک ببینید. مواد اولیه این رستوران هه به صورت روزانه و تازه تهیه می شوند و سرآشپز این رستوران نیز رمز موفقیت غذاهایش را همین مواد اولیه تازه می داند.

در آخر باید بگوییم که ما در اینجا تلفظ روسی این رستوران را درج کردیم زیرا با تلفظ انگلیسی آن تفاوت زیادی دارد و اگر انگلیسیش را به کار ببرید شاید نتوانید رستوران را بیابید.

انتشار

23 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران لیمپی ای واریم مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست