کارناوال - راهنمای سفر

شاید جالب باشد که بدانید آنتالیا در کنار تفریحات آبی، ساحل و طبیعت زیبایی که دارد، گنجینه ای بزرگ و غنی از بناهای تاریخی را نیز در خود جای داده است. به همین دلیل و برای آشنایی بیشتر شما با این جنبه از شهر، به سراغ بناهای تاریخی آنتالیا رفته ایم و به معرفی آنها پرداخته ایم. فهرستی که در این صفحه مشاهده می کنید لیستی از جاذبه های مختلف مانند مساجد تاریخی آنتالیا، موزه های تاریخی آنتالیا و دیگر مکان های باستانی شهر است و در مورد آنها اطلاعات خوبی به شما می دهد. اگر شما از علاقه‌مندان به بناهای قدیمی آنتالیا هستید، می توانید از این لیست کمک بگیرید و دانش و اطلاعات تان در مورد این جاذبه ها را بالاتر ببرید. 


آیا این مطلب مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست