کارناوال - راهنمای سفر

رستوران ماوی سورگن

ترکیه، بدروم، محله کارسی، رستوران ماوی سورگن

ساعت دسترسی

امروز جمعه 15:00 تا 02:00 بامداد

شماره تماس

آشنایی با رستوران ماوی سورگن

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران ماوی سورگن در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

غذاهای دریایی از محبوب ترین خوراکی ها در بدروم هستند به همین خاطر رستوران های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند. یکی از بهترین و محبوب ترین رستوران های دریایی بدروم، ماوی سورگن است که در آن از صید روز غذا درست می کنند و همین علتی شده تا در بدروم مشهور شود.

فضای این رستوران دوستانه و خانوادگی است و در آن از کودکان استقبال می شود و برای آن ها غذاهای مخصوصی در منو قرار داده اند. اگر این مکان را انتخاب کردید نباید توقع رویارویی با محیط خیلی لوکسی را داشته باشید زیرا فضا طوری است که برای جمع های خانوادگی مناسب باشد. توجه کنید که در ماوی سورگن فقط غذای دریایی سرو می شود بنابراین اگر به این نوع خوراکی ها علاقه ای ندارید این مکان را انتخاب نکنید.

انتشار

01 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران ماوی سورگن را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست