کارناوال - راهنمای سفر

میت برگر و استیک هاوس

ترکیه، بدروم، محله یوکوسباسی، خیابان کیبریس شیهیتلری، رستوران میت برگر و استیک هاوس

ساعت دسترسی

امروز شنبه 12:00 ظهر تا 22:00

شماره تماس

آشنایی با میت برگر و استیک هاوس

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

میت برگر و استیک هاوس در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

استیک و برگرها در سراسر دنیا پرطرفدار هستند تا اندازه ای که برخی از رستوران ها تنها به پخت این غذاها می پردازند. اگر شما هم این خوراکی های خوشمزه را دوست دارید بهترین مکان برای چشیدن طعم آن ها در بدروم رستوران میت برگر و استیک هاوس است که با استیک های خوش طعمش معروف شد.

محیط و دکوراسیون این غذاخوری مانند اغلب رستوران های دیگر بدروم معمولی و دوستانه است پس منتظر مکانی لوکس نباشید. اگر با خانواده به بدروم سفر کرده اید، اینجا برای جمع های خانوادگی و دوستانه مناسب است پس خانه استیک را فراموش نکنید.

انتشار

01 اسفند 1396

به روز رسانی

11 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

میت برگر و استیک هاوس را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست