کارناوال - راهنمای سفر

پینت بال شایراد تهران

تهران، ضلع شرقی استادیوم آزادی، جنب پارکینگ شماره 13، داخل مجموعه کارتینگ آزادی

مدت پیشنهادی بازدید

45 دقیقه تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 10:00 صبح تا 23:30

شماره تماس

هزینه ورودی برای هر نفر

20000 تومان

هزینه 50 گلوله

25000 تومان

آشنایی با پینت بال شایراد تهران

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پینت بال شایراد تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر به دنبال یک تفریح هیجانی دسته جمعی در پایتخت هستید، پیشنهاد می کنیم سری به باشگاه پینت بال شایراد در مجموعه تفریحی کارتینگ آزادی بزنید و یک روز پر نشاط برای خود بسازید.

این باشگاه از سال 1390 فعالیت خود را در محیطی متفاوت آغاز کرده است و جدیدترین امکانات لازم برای نبردی میهج را در اختیار شما می گذارد. شما در این باشگاه می توانید در زمینی به مساحت تقریبی 1200 مترمربع به مبارزه بپردازید و موانع طبیعی مانند جیپ جنگی، کلبه، سنگر و ... مسیر را برای شما هیجان انگیزتر می کنند. از طرفی، موزیک پرهیجانی که در حین بازی پخش می شود و ابر و مه ای که از طریق دستگاه، فضای اطراف تان را در بر می گیرد، انگیزه تان را برای مبارزه بیشتر می کند. در آخر هم، پس از پایان نبرد، می توانید با همراهان تان در کافه یا رستوران مجموعه بنشینید و باقی روز را در محیطی آرام سپری کنید.

  • باشگاه پینت بال شایراد، هر جمعه آخر ماه از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر رقابت های دوئل برگزار می کند که می توانید با هماهنگی قبلی، یکی از افراد حاضر در دوئل باشید. 
  • هر سانس دو ساعت و حداقل نفرات 8 نفر است.
  • پیش از بازدید تماس گرفته شود تا زمان مورد نظر خود را رزرو نمایید.

انتشار

20 مرداد 1398

به روز رسانی

18 خرداد 1399

نقد و بررسی کاربران

پینت بال شایراد تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست