کارناوال - راهنمای سفر

رستوران دمشق اربیل

کردستان عراق، اربیل، خیابان قاضی محمد، خیابان آنکاوا، رستوران دمشق.

ساعت دسترسی

12:00- 1:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران دمشق اربیل

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران دمشق اربیل در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

رستوران دمشق یا دامسکینو نیز در فهرست بهترین غذاخوری های اربیل قرار دارد و در زمینه ی غذاهای لبنانی فعالیت می کند. فضای این رستوران شیک و دوستانه است و همیشه مرتب و تمیز می باشد؛ اما در سال اخیر اغلب افرادی که به این رستوران رفتند، اتفاق نظر داشتند که تعداد غذاهای لبنانی منوی این مکان کم است و بیشتر غذاها مدیترانه ای ارائه می شود؛ ولی با این حال به دلیل طعم و کیفیت خوب خوراکی ها، رستوران دمشق هنوز هم طرفداران زیادی دارد.

انتشار

27 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران دمشق اربیل را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست