کارناوال - راهنمای سفر

رستوران صمد اربیل

کرستان عراق، اربیل، خیابان شصت متری، نزدیک مسجد سفید.

ساعت دسترسی

8:00-23:30

شماره تماس

آشنایی با رستوران صمد اربیل

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران صمد اربیل در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

غذاهای عراقی باب میل همه نیستند اما برای ما ایرانیان خوراکی های مخصوص خاورمیانه جذابیت های خاصی دارند؛ بخصوص که بدانیم آشپزان غذا، همگی عراقی هستند. ایرانیان زیادی این رستوران را برای صرف غذا انتخاب می کنند و دلیل اصلی آن ها طعم خاص خوراکی ها و محیط دلنشین و سنتی این مکان است. شاید ندانید اما غذاهای عراقی ریشه در تمدن های بابلی و آشوری دارند و در طول تاریخ تنها مقداری تغییر کرده اند؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم در سفر به اربیل حتما غذاهای بومی منطقه را نیز میل کنید.

انتشار

27 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران صمد اربیل را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست