رستوران وای می مسکو

روسیه، مسکو، خیابان مایازنیتسکایا

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 23:00

آشنایی با رستوران وای می مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران وای می مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

مسوولان رستوران، ادعا می کنند وای می نخستین رستوران گرجی در مسکو بوده است و آن ها از زمان افتتاح تاکنون کیفیت شان را بهتر کرده اند. نکته جالب توجه درباره این رستوران، سرعت عمل آشپزان آن است. شما هر نوع غذای گرجی را که در اینجا سفارش بدهید در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می گیرد.

آشپز این مجموعه می گوید که او می تواند همه غذاهای گرجی را با سرعت تهیه یک فست فود آماده کند. با همه این تفاصیل اگر طرفدار خوراکی های گرجستانی نیستید می توانید فست فود سفارش بدهید و نوش جان کنید. از ویژگی های جذاب دیگر رستوران وای می می توان به قیمت خوب غذاها اشاره کرد، صاحبان این رستوران تلاش می کنند که تا جای ممکن قیمت غذاهای شان را افزایش ندهند تا بتوانند میهمانان بیشتری را راضی نگه دارند. 

محیط رستوران نیز راضی کننده و قابل قبول است. در آخر خاطر نشان می کنیم که خدمه این رستوران به شما پیشنهاد می کنند که تا جایی که امکان دارد از تلفن همراه استفاده نکنید و از فضای رستوران لذت ببرد، بنابراین اگر با این موضوع مواجه شدید تعجب نکنید.

انتشار

20 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از رستوران وای می مسکو را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟

رستوران وای می مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.