کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نمایش زیبای پارکور | جدال با ستم

با شور و هیجان فراوان با ویدیویی جذاب از نمایشی هیجان انگیز می خواهیم دقایقی کوتاه دیدگانتان را مهمان کنیم به لذت بردن از ورزش پارکور ( Parkour ورزشی که در سالیان اخیر علاقمندان بسیاری پیدا کرده و البته صحنه های عجیب و جالبی هم از آن ثبت شده. شرح این ورزش بدین گونه است که در حین حرکت باید با بیشترین سرعت ممکن و البته ساده ترین حرکات بدنی از موانع بر سر راه گذشت. البته در این ورزش مسیری تعیین شده از قبل ندارد و انتخاب مسیر کاملا دلخواه کسی است که این ورزش را انجام می دهد که اصطلاحا به او تراسور گویند. در کوچه و پس کوچه ها، درست بر روی سنگ فرش های خیابان و هر کجا زیر این آسمان آبی شهر، همیشه هستند ظالمانی که مستحق مجازاتی عادلانه اند. شاید وجود گروهی که قهرمان آفرینی کنند و در مقابل این ستم بیاستند لازمه ی حیات باشد. همه ی این تصاویر خلاقانه را با نمایش کوتاهی از ورزش زیبا و هیجان انگیز پارکور برایتان در نظر گرفته ایم. داستانی جذاب که قهرمانانی پر قدرت در پی تعقیب و گریز با ستم گران شهر می شوند اما این بار به شیوه ای خاص. در پشت این حرکات انگیزه ای قوی نهان شده؛ انگیزه ای که برای شکار ستم در گوشه و کنار شهر کمین کرده. تنها در این لحظات محو تماشای زیبایی های این حرکات شوید و لذت ببرید. حرکاتی که بدون شک طی تمرین بسیار برای اثبات قدرتی دیگر از توانایی های انسان به این شکل به وجود آمده است. حرکاتی که در پشت هر یک از پرش های افسانه ای از روی ارتفاعات چند صد متری اش استرس و دلهره ای فراوان در دل مخاطب ایجاد می کند اما جدال با ستم بدین شکل خاص نیز زیبایی خاص خود را دارد و قطعا در دلتان از تماشای این تصاویر لذت خواهید برد. تلاش برای رسیدن به هدف به هر شکل و طریقی، پر زحمت و بر فراز پل های بلند شهر در حالی که منظره ی مشهور پاریس، برج ایفل در قاب تصویر خود نمایی می کند بسیار تماشایی است و در نهایت لحظه ی شیرین دستگیری ظالمان و البته جزای عادلانه‌شان تکمیل کننده ی این همه خلاقیت و زیبایی منحصر بفرد در کنار یکدیگر می شود. همه و همه این لحظات برایت تنها سرگرمی کوتاهی می شود و یا تصویری ماندگار در ذهنت از ورزش پارکور. با کارناوال همراه شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست