کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

مسابقه موتور سواری | رقابتی نفس گیر و مهیج

اگر عاشق موتورسواری و از آن بدتر، دیوانه ی سرعت هستید، در ادامه همراه کارناوال به پیست بیایید و در رقابتی نفس گیر شرکت کنید. با ما در تماشای این ویدیو زیبا همراه شوید و تجربه ی متفاوتی را در ذهنتان ثبت کنید. با شمارش معکوس و پس از ثانیه هایی کوتاه مسابقه آغاز می شود و با یکدیگر سوار بر موتور مسابقه،  شروع به گذر از روی مانع های کوچک و بزرگ و متفاوت می کنیم. از روی لاستیک های بزرگ، تنه های درخت و پله های شیب دار می گذریم و با هیجان فراوان سعی به جلو زدن از بقیه شرکت کننده ها داریم، تا خط پایان همراه ما باشید...

طرفداران مسابقه ی موتور سواری اما در تمامی طول مسیر شما را همراهی می کنند و در هر قسمتی در حال مشاهده ی این صحنه ها از نزدیک هستند. در مسیری پیچ در پیچ و پر از مانع تنها راه پیشرفت و رسیدن به خط پایان، نترس بودن و تمرکز داشتن است.  اما حتی اگر لحظه ای انگیزه ی خود را از دست بدهید، طرفداران که در هر گوشه ای از مسیر مسابقه ایستاده اند شما را به ادامه ی مسیر با قدرت بیشتر دعوت می کنند.

در انتها پس از طی کردن مسیر تنگ و باریک و پیچ در پیچ  این مسابقه و با کسب دقایقی پر شور و هیجان مسابقه خاتمه می یابد. اما هیجان موتور سواری بر روی پل آبی و موانع شیب دار با مسیر های تنگ هیچ گاه از ذهنتان  پاک نخواهد شد.

در این ویدیو به علت فیلم برداری متفاوت اش فرصت دارید تا موتور سواری را، آن هم در مسابقه خود از نزدیک تجربه کنید.

با کارناوال در این قایق پور شور و هیجان همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست