کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

راپ سوئینگ | هیجان و آدرنالین در دل طبیعت

امروز با تجربه ای متفاوت و هیجانی در کارناوال مهمانتان می شویم. اگر دلتان می خواهد که به دل طبیعت بروید و از تجهیزات ساده ی در اختیارتان، تجربه ای هیجان انگیز خلق کنید، ویدیو امروز کارناوال را به هیچ عنوان از دست ندهید. به سراغ رودخانه ای عمیق در دل جنگل رفته ایم و می خواهیم راپ سوئینگ را تجربه کنیم. با طنابی که از درختان بلند آویزان شده تاب می خوریم و به درون رودخانه شیرجه می زنیم. در ادامه هم تاب خوردن با طناب در ارتفاعات کوهستانی را به شما یاد می دهیم. تماشای این ویدیو شاد و پر هیجان را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه شوید.

قبل از هر چیز خوب است کمی در مورد راپ سوئینگ بدانید؛ در این روزش چند رشته طناب اصلی را به قسمت های مرتفع دو طرف یک کوه یا دره محکم می بندند و سپس فردی که مهارت و یا آموزش این کار را دراد، توسط یک طناب دیگر که توسط بسطی به میان طناب های اصلی  وصل شده، بین دره حرکت می کند و یا تاب می خورد.

 با گروهی از دوستان صمیمی به دل طبیعت زده ایم تا حسابی تعطیلات متفاوت و تکرار نشدنی را رقم بزنیم. تنها با یک طناب محکم که از درختان بلند آویزان شده از بالای تپه ای به درون آب رودخانه شیرجه می زنیم. شیرجه زدن در آبی سرد آن هم بدین گونه حتما تجربه ای متفاوت است. لذت انجامش زمانی بیشتر می شود که در هوا چند چرخ بزنی و به درون آب بیافتی.

 در ادامه به سراغ یکی از کانیون های (دره های عمیق و باریک) آمریکایی می رویم. صخره ای که با ارتفاع زیاد همانند یک نیم دایره بر روی زمین قرار گرفته. درست در وسط آن طنابی محکم و تجربه ی هیجانی‌مان را آغاز می کنیم. می خواهیم با این طناب در این نیم دایره تاب بخوریم و هیجانی بی نظیر را تجربه کنیم. برای انجام چنین راپ سوئینگ مرتفعی باید شجاعت فراوانی داشته باشید زیرا در هر بار پیچ و تاب خوردن تمام دلتان خالی می شود. اما اگر با دقت بنگرید خواهید دید که یکی از زیبا ترین مناظر جهان را در کنار هیجان به شما تقدیم می کنیم.

 تماشای این ویدیو جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
رضا صالحی

سلام و وقت بخیر  ....واااقعا جالب و عالی بود و من که از همینجا نفسم تند شد ...واقعا چند لحظه حس هیجان رو بهم رسوندید و کلی خوش گذشت بهم...واقعا  ازتون ممنونم که زحمت این مسائل رو میکشید و امیدوارم همیشه با همین
هیجان به کارتون ادامه بدید  ..از شما و همه ی دوستان خوب و محترم این سایت لذت بخش نهایت تشکر رو دارم ..کلی این سایت بدردم خورده و کللللللللییییی اطلاعات جالب گرفتم...به شخصه برای کارتون ارزش و احترام قائلم....

06 شهریور 1396

پرویز

مرسی خوب بود

22 مرداد 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست