ویدیو HD

تفریحات ورزشی | خلق هیجان با روش های متفاوت

با لحظاتی شاد و هیجان انگیز از ورزش های شاد و متنوع امروز در کارناوال میزبانتان هستیم. اگر اهل هر نوع ورزش هیجانی هستید ویدیو امروز را به هیچ عنوان از دست ندهید، چرا که قرار است آدرنالین و هیجان را به شیوه ای متفاوت تجربه کنیم. از پرش از روی مانع های اسکی گرفته تا موتور کراس سواری. همچنین در مسابقات ماشین سواری شرکت و چندی بعد اسکیت بازی در زمین های مخصوص را تجربه می کنیم. با کارناوال در این سفر هیجان انگیز همراه شوید.

بر روی سرسره ی باریک و طبیعی از برف های سفید رنگ، درست در دل کوهستان با چوب های اسکیمان ماجراجویی را آغاز کرده ایم. با نزدیکترین دوربین ها و شیوه ای متفاوت فیلم برداری می کنیم، درست به نوعی که احساس کنید که خودتان در حال اسکی هستید. بعد از پرش از روی موانع بلند و کوتاه به سراغ موج سواری در دریاهایی پر تلاطم می رویم. از فصل سرما به تابستان کوچ کرده ایم و تنهابا تخته ی موج سواری خود از داخل بلندترین امواج عبور می کنیم. با تماشای این قسمت لذت موج سواری را خودتان از نزدیک تجربه خواهید کرد.

حال نوبت به اسکیت برد می رسد. در زمین های مخصوصی که برای این ورزش در نظر گرفته شده است، اسکیت می کنیم و آدرنالین را به نهایت می رسانیم.

سپس سوار دوچرخه می شویم و از روی مانع های کوچک و بزرگ با شیب های متفاوت و حتی از تپه های خاکی می گذریم و هیجان خاص اش را می چشیم.

امروز در این ویدیوی هیجان انگیز همراه ما شوید و تفریحات ورزشی را این بار به شیوه ای متفاوت و جدید تجربه کنید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET