کارناوال - راهنمای سفر

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

شنبه 02 بهمن

از صبح به شب

از شب به صبح

ارزان ترین

گران ترین

بلیط تهران اهواز

برای خرید بلیط تهران به اهواز لازم است که ابتدا کمی با شهر اهواز آشنا شویم و سپس به قیمت پرواز تهران اهواز، مدت زمان پرواز و... بپردازیم.

قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز

در تعیین قیمت بلیط تهران به اهواز موارد متعددی موثرند که هر کدام می‌توانند بر قیمت پرواز اثر بگذارند. اولین دلیل را شاید بتوان گذر زمان دانست؛ به طورکلی قیمت پرواز تهران اهواز با گذر زمان افزایش می‌یابد. به طور مثال متوسط بلیط هواپیما تهران به اهواز در اوایل سال حدود 100 درصد با افزایش همراه بوده است، اما این به معنای آن نیست که شما دیگر بلیط ارزان هواپیما پیدا نمی‌کنید. روز پرواز مورد دیگری است که تاثیر زیادی در قیمت بلیط هواپیما دارد. در روزهای عادی و ایام معمول سال، بلیط در روزهای وسط هفته ارزان‌تر از آخر هفته است و زمان مناسب‌تری برای خرید بلیط هواپیما اهواز است. قیمت بلیط (تهران به اهواز) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گران تر از روزهای دیگر و پرواز از تهران به اهواز روز جمعه پس از ظهر ارزان‌تر است.

پرواز تهران به اهواز

با توجه به اینکه پرواز تهران اهواز دو فرودگاه اصلی پروازهای داخلی ایران یعنی فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی، را به‌هم متصل می‌کند، پرواز اهواز پر ترافیک ترین پرواز و پرفروش ترین بلیط هواپیما را دارد. در نتیجه اکثر شرکت‌های هواپیمایی داخلی همه روزه از تهران به اهواز و اهواز به تهران پرواز دارند. جابه‌جایی روزانه و متعدد هواپیماهای ایرلاین‌های مختلف بین این دو شهر  موجب تنوع و تعدد بلیط هواپیما تهران به اهواز شده است.

فاصله هوایی پرواز تهران تا اهواز حدود 950 کیلومتر و فاصله زمینی آن حدود 1200 کیلومتر می باشد.

مدت زمان پرواز تهران به اهواز ممکن است به خاطر شرایط جوی و آب و هوا متغیر باشد، اما در حالت عادی حدود 3 ساعت طول میکشد.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟

سوالی دارید؟
021 9102 4260

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست