کارناوال - راهنمای سفر

مراحل دریافت تسهیلات سفر

1انتخاب تامین کننده مالی

در مرحله نخست متناسب با مبلغ اعتبار درخواستی و مدت زمان بازپرداخت، تامین کننده تسهیلات سفر خود را از بین گزینه‌های طرف قرارداد کارناوال انتخاب کنید

2تکمیل مدارک و دریافت اعتبار

در سایت یا اپلیکیشن تامین کننده ثبت‌نام کرده، سپس مطابق راهنمای تکمیل مدارک، اطلاعات مورد نیاز را وارد و پس از طی فرآیند عملیات تامین کننده، اعتبار خود را دریافت فرمایید.

3انتخاب تور یا سایر خدمات سفر

تورهای داخلی و خارجی کارناوال در بیش از ۳۰ مسیر و یا سایر خدمات مسافرتی مورد نیاز خود را بصورت کاملا آنلاین انتخاب کنید و سفارش خود را تا مرحله پرداخت پیش ببرید.

4پرداخت اعتباری و صدور رسید سفر

در مرحله پرداخت، از گزینه های پرداخت اعتباری، با انتخاب تامین کننده مالی خود، از اعتبار تسهیلات دریافتی، پرداخت را ثبت کنید و رسیدهای سفر صادر شده را به صورت آنلاین و قطعی دریافت نمایید.

تامین کنندگان تسهیلات

انتخاب میزان تسهیلات و مدت بازپرداخت

انتخاب میزان تسهیلات:

10

مدت بازپرداخت و مبلغ هر قسط:

بازپرداخت نهایی:

 

11,273,200 تومان

مبلغ فوق (بازپرداخت نهایی) شامل: سود مصوب تسهیلات به‌علاوه هزینه عملیات و زیرساخت تامین کننده مالی می‌باشد که هنگام اعطای اعتبار دریافت می‌شود.

سرویس‌های کارناوال (با امکان خرید اقساطی)

تور خارجی

تور داخلی

بلیط پروازهای داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل

رزرو ویلا و بوم‌گردی

ویزای توریستی

تورهای داخلی کارناوال (اقساط ۶ و ۱۲ ماهه)

سوالات متداول

پاسخ سوالاتی که درمورد خرید اقساطی دارید

بله، شما می‌توانید از کلیه خدمات سایت کارناوال بدون محدودیت زمانی استفاده نمایید.

بله، شما می‌توانید پس از انتقال اعتبار خود به کیف پول کارناوال به میزان اعتباری که دریافت کردید، هر تعداد خدمت و در هر زمان که نیاز دارید از سرویس‌های کارناوال ثبت سفارش و پرداخت کنید.

خیر، با توجه به مفاد قرارداد کارناوال با تامین کنندگان اعتبار سفر مبنی بر عدم امکان دریافت نقدی مبلغ اعتبار، این امر تحت هیچ شرایطی میسر نمی‌باشد و در صورت کنسلی سفارشات پس از صدور، مبلغ استرداد شده در کیف پول کارناوال و یا اعتبار حساب شما نزد تامین کننده مالی شارژ خواهد شد و برای خریدهای بعدی به مدت نامحدود قابل استفاده خواهد بود.

بله؛ دیجی‌پی و ازکی‌اعتبار با یک برگ چک و یا سفته در صورت احراز رتبه اعتباری کاربر اقدام به تخصیص اعتبار می‌نمایند.

بله، اعتبار موجود در کیف پول کارناوال مانند سایر وجوه نقد در تمام سرویس های سفر کارناوال قابل استفاده و خرج کردن است و برای هر شخص حقیقی می‌توانید سفر خرید کنید.

خیر، با توجه به اینکه این اعتبار در کیف پول مشتری شارژ شده ، مبلغ مورد نظ متعلق به مشتری است و هر زمان که نیاز داشته باشد می‌تواند از آن استفاده نماید.

بله، به دلیل قوانین بانکی و داشتن حساب مستقل و اعتبار بانکی، افراد بالاتر از ۱۸ سال می‌توانند از این اعتبار استفاده کنند.

مشتری می‌تواند مابه التفاوت مبلغ اعتبار دریافتی و قیمت سرویسی که انتخاب کرده را از طریق درگاه پرداخت آنلاین به صورت نقدی پرداخت نماید.

بله، در صورت انتقال اعتبار خود به کیف پول کارناوال می‌توانید در هر زمان از مانده کیف پول خود برای خرید خدمات مورد نظر اقدام کنید.

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست