karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

15 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

آنا دی کارترت، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک برای سفر و کمک های خیرخواهانه به روستای بوکویو (Bukoyo) در اوگاندا رفته بود. او در این روستا چند ماهی را در نوانخانه ای می گذراند و به بچه های یتیم کمک می کرد. این عکس نیز از خاطرات سفر آنا به اوگانداست که این عکاس درباره اش می گوید:

با بچه ها برای برداشت ذرت به مزرعه رفته بودیم و در اطراف گشتی هم می زدیم. وقتی من و بچه ها در راه برگشت از جلوی خانه ای می گذشتیم، چشمم به این خانم افتاد که عبور بچه ها را تماشا می کرد. همین طور که دوربین دور گردنم بود و بی هدف عکاسی می کردم، این زن را درون کادرم جا دادم و در همین وقت نگاهش به من افتاد. از دیدن آن که می خواهم از او عکس بگیرم زیر خنده زد و بی نهایت خوشحال شد....

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.