karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

 عکاس نشنال جئوگرافی، کویین چان  (Quinn Chan)، تصویری بسیار دوست داشتنی از خرس های قطبی در پارک ملی واپوسکِ کانادا (Wapusk National Park) گرفته است؛ تصویری از دو خرس قطبیِ کودک که اوقات خوشی را در کنار مادرشان سپری می کنند. معمولا این توله ها در زمان تولد تنها نیم کیلوگرم وزن دارند و تا وقتی که وزنشان به حدود 10 تا 15 کیلوگرم برسد در خواب زمستانی فرو می روند. دانستنش خالی از لطف نیست که خرس های قطبی ماده، تقریبا پنج زایمان در طول عمرشان دارند که این تعداد نسبت به تولید مثل دیگر پستانداران به طور قابل توجهی کمتر است. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.