karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

19 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، بر اساس اعلام سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، دانشجویان شاغل به تحصیل و واجد شرایط دریافت ارز دانشجویی می توانند از امروز شنبه 19 آبان ماه 1397 از طریق سامانه سجاد portal.saorg.ir ثبت نام کنند. 

بر اساس این گزارش و بخشنامه بانک مرکزی، مبنای نرخ ارز برای حواله های ارزی، نرخ ارز حواله مندرج در سامانه معاملات الکترونیکی (ETS)، اسکناس و نرخ ارز اسکناس در سامانه سجاد قرار می گیرد. از این طریق دانشجویان می توانند در بازه زمانی اول مهر تا 29 اسفند در این سامانه ثبت نام کنند و ارز خود را بگیرند. 

از آنجایی که سامانه ارزی از سامانه مشارکت دانشجویی (نشا) به سامانه جامع دانشجویی سجاد، تغییر پیدا کرده است، تمام دانشجویانی که خواهان دریافت ارز دانشجویی هستند باید ابتدا در سامانه سجاد ثبت نام کنند و سپس درخواست ارز دانشجویی بدهند. تمام این فرایندها و خدمات به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه انجام می گیرد و به همین جهت مقاضیان نیازی به مراجعه حضوری ندارند. 

بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، ارز دانشجویی به دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد. همچنین دانشجویان کارشناسی که تاریخ شروع به تحصیل آنها پیش از اردیبهشت 97 بوده است می توانند برای دریافت ارز در این سامانه ثبت نام انجام دهند. بر اساس اعلام سازمان امور دانشجویان، این سازمان تنها می تواند وضعیت تحصیلی دانشجویان را تایید کند و مراحل و ضوابط پرداخت ارز (نوع، میزان و نرخ) بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی و بر عهده بانک های عامل خواهد بود.

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.