karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

چشم انداز این طوفان وحشتناک، درست همان چیزی بود که همیشه در رویاهایم می دیدم.

این ها حرف های یک مجنون ِ آماده به خودکشی نیست، بلکه تنها ویل ایدس (Will Eades) عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک،  درباره احساساتش به هنگام ثبت این عکس چشمگیر از اَبَر طوفان سخن می گوید:

برای آن که بزرگ ترین و فتوژنیک ترین طوفان عمرم را ببینم، از آن سر دنیا سفر کردم و حالا این حیوان وحشی و غول پیکر درست اینجا رو به روی من است و می توانم غرش های ترسناکش را بشنوم و بخندم و شاهد جولان های دیوانه وارش در این دشت وسیع باشم.

خوب است بدانید که به طور کلی، ابر طوفان را به طوفان های بزرگ و مخربی می گویند که هیچ دسته بندی هواشناسی شاخص دیگری ندارند.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.