karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

گوزن شمالی

در این تصویر دو گوزن را می بینید که در منطقه اینوویک (Inuvik) کانادا در حال دویدن بر روی جاده یخی توکتویوک (Tuktoyaktuk) هستند و به نظر می رسد تعادل خود را از دست داده اند. عکاس، ورونیکا موری (Weronika Murray) در این باره می گوید:

همه ی گوزن ها به عبور از این جاده علاقه ندارند و برخی از آنها مجبور می شوند به چوپانان منطقه خدماتی را ارائه دهند تا مجوز عبور بیابند.

در بهار گذشته 4500 گوزن برای به دنیا آوردن فرزندان خود در قالب یک سنت سالانه، از این جاده عبور کردند.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.