رزرو آنلاین هتل ویلا سوییت و اقامتگاه بوم گردی

کجا اقامت می‌کنی؟

100% آنلاین

تخفیف

ارزان ترین

گران ترین

مشاهده روی نقشه

10% تخفیف

مازندران- چالوس- روبروی تله کابین نمک آبرود- هتل پارسیان آزادی خزر


164 اتاق
350 تخت
5 طبقه
صبحانه

رزرو 100% آنلاین

قیمت هر شب از741,000

4% تخفیف

مازندران- چالوس- انتهای بلوار چالوس نوشهر- هتل ملک چالوس


43 اتاق
120 تخت
2 طبقه
صبحانه

رزرو 100% آنلاین

قیمت هر شب از316,000

6% تخفیف

مازندران- چالوس- کیلومتر2جاده چالوس به نوشهر- هتل کوروش


80 اتاق
200 تخت
2 طبقه
صبحانه

رزرو 100% آنلاین

قیمت هر شب از340,000

25% تخفیف

ایران- مازندران- چالوس- شهرک توریستی نمک آبرود


142 اتاق
130 تخت
10 طبقه
صبحانه

رزرو 100% آنلاین

قیمت هر شب از648,000

27% تخفیف

چالوس- ابتدای کمربندی رامسر- جاده ذوات- بعد از کاخ مادر- پلاک 17- کاخ امیران چالوس


100 اتاق
200 تخت
2 طبقه
بدون وعده غذایی

رزرو 100% آنلاین

قیمت هر شب از461,000

آنچه در این صفحه مشاهده می کنید فهرست متنوعی از انواع هتل های چالوس است که به معرفی و بررسی آنها در وبسایت کارناوال پرداخته ایم. شما با استفاده از این فهرست می توانید در مورد اطلاعات گوناگون این گزینه های هتلی مانند آدرس روی نقشه، امکانات، عکس ها و قیمت بدانید و به مقایسه آنها با یکدیگر بپردازید.

همچنین گزینه های مختلف معرفی شده برای اقامت در این صفحه این امکان را به شما می دهد تا هم در مورد (هتل های ارزان چالوس) با تمام امکانات رفاهی مورد نیاز بدانید و هم با شرایط رزرو آنلاین این هتل ها آشنا شوید.

این گزینه ها و گزینه های متعدد دیگر اقامتی، دست شما را برای انتخاب هتل و اتاق مورد علاقه تان در شهرهای مختلف ایران باز نگه می دارد و به شما امکان انتخاب از میان بهترین گزینه ها را می دهد. پس درنگ نکنید و بعد از انتخاب مورد نظر هتل در چالوس به سراغ بخش رزرو آنلاین در کارناوال بروید تا برای سفر بعدی تان دغدغه اقامت نداشته باشید.

رزرو آنلاین هتل های چالوس

چه قصد داشته باشید در سفر بعدی تان اقامتی لوکس داشته باشید یا اینکه بخواهید هتل بعدی تان را بر اساس قیمت انتخاب کنید، می توانید روی پیشنهادهای کارناوال حساب باز کنید. چرا که در کارناوال به لیستی از انواع مختلف هتل های چالوس دسترسی خواهید داشت و می توانید آنها را بر اساس ویژگی های مختلف دسته بندی کنید.

شما با جستجو در این صفحه می توانید به بررسی اطلاعات اقامت در چالوس بپردازید و با امکانات، ستاره های هتل، آدرس و تصاویر هر کدام از این گزینه های اقامتی بیشتر آشنا شوید.

همچنین می توانید هتل های این شهر را از لحاظ قیمت فیلتر کنید و به مقایسه قیمت آنها با هم بپردازید. در نهایت نیز پس از بررسی تمام ویژگی ها و گزینه ها می توانید با استفاده از بخش رزرو آنلاین این هتل ها، بدون دغدغه اتاق تان برای سفر بعدی تان را اجاره کنید.


آیا این مطلب مفید بود؟

سوالی دارید؟
021 9102 4260

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.