کارناوال - راهنمای سفر

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

هتل های پنج ستاره تهران

ارزان ترین

گران ترین

رزرو آنی


رزرو آنلاین هتل های 5 ستاره در تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آنلاین شدن بسیاری از کسب و کارهای حوزه گردشگری، مسافران بسیار راحت تر از  گذشته می توانند از مدت ها قبل از سفر به تهران در منزل خود با استفاده از گوشی موبایل و کامپوتر خود، با مشاهده لیست هتل های تهران اتاق مورد نظرشان را رزرو کنند. سایت کارناوال با اتصال و ارتباط مستقیم با تمامی هتل های پنج ستاره تهران این امکان را  فراهم کرده که به راحتی، هتل های 5 ستاره خود را با توجه به تمامی عوامل مانند قیمت و امکانات و لوکیشن و ... رزرو کنید. کافی است وارد سایت یا اپلیکشن کارناوال شوید در منوی هتل با انتخاب شهر با وارد کردن تاریخ ورود و خروج لیست هتل های تهران برای شما نمایش داده می شود سپس با استفاده از فیلتر ها تعداد ستاره هتل و حدود قیمتی مناسب خود را مشخص کرده و با تکمیل مشخصات خود و همراهانتان رزرو اتاق را نهایی کنید.

ارزان ترین هتل های پنج ستاره تهران

هتل های پنج ستاره ارزان تهران ، هتل های هستند که خدمات محدودتری نسبت به هتل های 5 ستاره گران تر دارند. منظور از محدود بودن خدمات این است که تنوع صبحانه هتل های پنج ستاره ارزان کمتر از هتل های 5 ستاره گران است؛ یا اینکه برخی از آنها امکاناتی از قبیل استخر و سونا و یا امکانات ورزشی ندارند؛ که این امکانات برای مسافرانی که با هدف کاری به تهران سفر می‌کنند یا بودجه کمتری در نظر دارند مناسب تر است. برای رزرو هتل های پنج ستاره‌های ارزان تهران می‌توانید از میان هتل های 5 ستاره‌ ستاره که قیمت کمتری دارند اتاقتان را انتخاب کنید. برای رزرو هتل های پنج ستاره‌ ارزان تهران در سایت کارناوال وارد منوی هتل شوید با انتخاب شهر و وارد کردن تاریخ ورود و خروج لسیت هتل برای شما نمایش داده می شود و با استفاده از فیلتر ها تعداد ستاره رنج قیمتی مناسب خود را مشخص کنید و با تکمیل مشخصات خود رزرو اتاق خود را نهایی کنید.

قوانین کنسلی هتل های پنج ستاره های تهران

گاهی ممکن است به هر دلیلی بخواهیم سفرمان به تهران را کنسل کنیم یا تاریخ سفرمان را تغییر دهیم که در این شرایط باید قوانین کنسلی هتل های پنج ستاره های تهران را بدانیم. ضوابط و شرایط کنسلی هتل های پنج ستاره های تهران یکسان نیست و هر هتل های پنج ستاره قوانین خاص خود را دارد. شرایط کنسلی هتل های پنج ستاره های تهران به مواردی مانند تعداد ستاره، قیمت هتل های پنج ستاره و تاریخ رزرو (روزهای پیک) و مدت زمان باقی مانده تا شروع اقامت در هتل های پنج ستاره بستگی دارد. به‎ طور کلی، هتل های پنج ستاره های تهران با کسر هزینه جریمه، پول پرداختی را استرداد می‎ کنند.

مدارک لازم برای رزرو هتل های پنج ستاره در تهران

برای پذیرش در هتل های 5 ستاره های تهران و تحویل اتاق باید مدارک شناسایی مثل شناسنامه، کارت ملی و واچر رزرو همراهتان باشد ، همچنین برای پذیرش زوج ها ارائه مدارک محرمیت الزامی می باشد.

قیمت هتل های پنج ستاره در تهران

عوامل متعددی در قیمت رزرو هتل های 5 ستاره های تهران تاثیر گذار هستند، عواملی چون تعداد ستاره هتل های پنج ستاره، خدمات و امکاناتی که هتل های پنج ستاره به مسافران ارائه می‌دهد، موقعیت مکانی، فاصله هتل های 5 ستاره تا دیدنی های تهران و روز و تاریخ رزرو هتل های پنج ستاره (ایام پیک) اثر گذار هستند؛ به همین دلیل نمی‌توانیم برای رزرو هتل های 5 ستاره در تهران قیمت مشخصی بدهیم. برای اطلاع از قیمت‌های هتل های پنج ستاره های تهران می توانید با جستجو در سایت کارناوال لیست قیمت‌ها را با تعداد ستاره، خدماتی که ارائه می‌دهند، انواع اتاق و موقعیت مکانی بر روی نقشه ببینید . مسافران تهران، بسته به هدف سفرشان هتل های پنج ستاره‌های ارزان‌قیمت یا گران‌قیمت را انتخاب می‌کنند برای رزرو هتل های 5 ستاره در تهران باید توجه کنیم که قیمت هتل های 5 ستاره‌ها، متناسب با امکاناتی که برای مسافران فراهم می‌کنند، متفاوت است.

تمامی هتل های 5 ستاره‌ها سرو صبحانه را دارند اما امکاناتی مانند استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، خدمات ماساژ و غیره خدماتی هستند که هزینه اقامت در هتل های 5 ستاره‌ها را بالاتر می‌برند و از دیگر عوامل رزرو هتل های پنج ستاره در تهران علاوه بر امکانات و تعداد ستاره‌ها، موقعیت جغرافیایی هتل های پنج ستاره هم بر قیمتش تأثیر گذار است . که مسافران  می توانند با توجه به بودجه ی که در نظر دارند برای رزرو هتل های پنج ستاره در تهران اقدام وهزینه کنند .

برای مشاهده لیست قیمت هتل های 5 ستاره های تهران، وارد سایت کارناوال شوید، در منوی هتل اسم شهر خود را بنویسید، تاریخ ورود و خروج را وارد کرده و جستجو کنید. با استفاده از فیلتر لیست هتل های پنج ستاره های تهران همراه با قیمت نمایش داده می‌شود. با استفاده از  فیلترها می‌توانید رنج قیمت، تعداد ستاره و امکاناتی که در نظر دارید را انتخاب کرده و آدرس و قیمت اتاق های مختلف و قابل رزرو را مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی هر یک از هتل های 5 ستاره‌های تهران می‌توانید امکانات واطلاعات هتل های پنج ستاره را ببینید.


برای رزرو هتل های پنج ستاره ارزان تهران وارد سایت یا اپلیکیشن کارناوال شوید، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافر را وارد کنید ،  لیست کامل و بهترین هتل های 5 ستاره های تهران نمایش داده می شود . با استفاده از  فیلترها می‌توانید رنج قیمت، تعداد ستاره و امکاناتی که در نظر دارید را انتخاب و برای پیدا کردن هتل های 5 ستاره‌های ارزان لازم است هتل های با تعداد ستاره کمتر و قیمت پایین‌تر را فیلتر کنید. 

هتل های 5 ستاره تهران گزینه‌های بهتری برای اقامت ارزان هستند. اگر می‌خواهید سفری اقتصادی داشته باشید رزرو هتل های پنج ستاره نسبت به هتل های پنج ستاره تهران انتخاب مناسبی است. 

گاهی ممکن است به هر دلیلی بخواهیم سفرمان به تهران را کنسل کنیم یا تاریخ سفرمان را تغییر دهیم که در این شرایط باید قوانین کنسلی هتل های پنج ستاره های تهران را بدانیم. ضوابط و شرایط کنسلی هتل های پنج ستاره تهران یکسان نیست و هر هتل های 5 ستاره قوانین خاص خود را دارد. شرایط کنسلی هتل های 5 ستاره تهران به مواردی مانند قیمت هتل های پنج ستاره و تاریخ رزرو (روزهای پیک) و مدت زمان باقی مانده تا شروع اقامت در هتل های پنج ستاره بستگی دارد. به‎ طور کلی، هتل های 5 ستاره تهران با کسر هزینه جریمه، پول پرداختی را استرداد می‎ کنند.


برای پذیرش در هتل های پنج ستاره تهران و تحویل اتاق باید مدارک شناسایی مثل شناسنامه، کارت ملی و واچر رزرو همراهتان باشد ، همچنین برای پذیرش زوج ها ارائه مدارک محرمیت الزامی می باشد.


هتل های 5 ستاره های ارزان تهران ، هتل های هستند که خدمات محدودتری نسبت به هتل های 5 ستاره گران تر دارند. منظور از محدود بودن خدمات این است که تنوع صبحانه هتل های پنج ستاره ارزان کمتر از هتل های 5 ستاره گران است؛ یا اینکه برخی از آنها امکاناتی از قبیل استخر و سونا و یا امکانات ورزشی ندارند؛ که این امکانات برای مسافرانی که با هدف کاری به تهران سفر می‌کنند یا بودجه کمتری در نظر دارند مناسب تر است . برای رزرو هتل های پنج ستاره‌های ارزان تهران در سایت کارناوال وارد منوی هتل شوید با انتخاب شهر و وارد کردن تاریخ ورود و خروج لسیت هتل ها برای شما نمایش داده می شود و با استفاده از فیلتر ها تعداد ستاره و رنج قیمتی مناسب خود را مشخص کنید و با تکمیل مشخصات خود رزرو اتاق خود را نهایی کنید.


عوامل متعددی در قیمت رزرو هتل های پنج ستاره های تهران تاثیر گذار هستند، عواملی چون خدمات و امکاناتی که هتل های پنج ستاره به مسافران ارائه می‌دهد، موقعیت مکانی، فاصله هتل های 5 ستاره تا دیدنی های تهران و روز و تاریخ رزرو هتل های پنج ستاره (ایام پیک) اثر گذار هستند؛ به همین دلیل نمی‌توانیم برای رزرو هتل های پنج ستاره در تهران قیمت مشخصی بدهیم. برای اطلاع از قیمت‌های هتل های پنج ستاره های تهران می توانید با جستجو در سایت کارناوال لیست قیمت‌ها را با تعداد ستاره، خدماتی که ارائه می‌دهند، انواع اتاق و موقعیت مکانی بر روی نقشه ببینید . مسافران تهران، بسته به هدف سفرشان هتل های پنج ستاره‌های ارزان‌قیمت یا گران‌قیمت را انتخاب می‌کنند برای رزرو هتل های پنج ستاره در تهران باید توجه کنیم که قیمت هتل های 5 ستاره‌ها، متناسب با امکاناتی که برای مسافران فراهم می‌کنند، متفاوت است.

تمامی هتل های 5 ستاره‌ها سرو صبحانه را دارند اما امکاناتی مانند استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، خدمات ماساژ و غیره خدماتی هستند که هزینه اقامت در هتل های پنج ستاره‌ها را بالاتر می‌برند و از دیگر عوامل رزرو هتل های پنج ستاره در تهران علاوه بر امکانات و تعداد ستاره‌ها، موقعیت جغرافیایی هتل های 5 ستاره هم بر قیمتش تأثیر گذار است . که مسافران  می توانند با توجه به بودجه ی که در نظر دارند برای رزرو هتل های پنج ستاره در تهران اقدام وهزینه کنند .

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟

سوالی دارید؟
0944 400 1410

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست