کارناوال - راهنمای سفر

رستوران السرای بانکوک

تایلند، بانکوک، خیابان نیو پچابوری، ساختمان بانکوک پلازا، طبقه چهارم

ساعت دسترسی

امروز شنبه 10:00 صبح تا 21:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران السرای بانکوک

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران السرای بانکوک در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

وقتی وارد رستوران السرای می شوید، با محیطی جذاب، رنگ هایی گرم و فضایی سرزنده رو به رو خواهید شد. خودتان را میهمان غذاهای لبنانی و هندی رستوران السرای کنید و از طعم دلپذیرش لذت ببرید. غذاهای این رستوران به طور خاص توسط دو آشپز لبنانی و هندی طبخ می شوند و به همین دلیل است که شاهد کیفیت خیلی خوبی خواهید بود. قسمت خوب ماجرا، قیمت های مناسب این رستوران زیباست که شما را برای انتخاب تان پشیمان نمی کند. تجربه ثابت کرده، می توانید روی پیشنهادهای سرآشپز رستوران السرای حساب کنید و از انتخاب خود راضی باشید.

خوب است بدانید که رستوران السرای در بانکوک دو شعبه دارد که این شعبه، از شعبه دیگرش محبوب تر است؛ با این حال هر دو کیفیت قابل توجهی دارند. 

انتشار

01 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران السرای بانکوک را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست