نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر

شهربازی تله کابین رامسر

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

هزینه:
هزینه بازی ها از 15,000 تومانورود ماشین به پارکینگ مجموعه 10,000 تومانورود فرد پیاده به مجموعه 1,000 تومان
ساعت دسترسی:
امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 24:00
مدت زمان پیشنهادی:
1 ساعت و نیم تا 3 ساعت
آدرس:
استان مازندران، کیلومتر 5 جاده رامسر - رودسر، مجموعه تفریحی تله کابین رامسر

در صف نقد و بررسی کارناوال

امتیاز نقد و بررسی کاربران

4.6
0 نظر

مجموعه تفریحی شهر سبز یکی از معروف ترین جاذبه شهر رامسر  است که با نام تله کابین رامسر هم شناخته می شود. داخل این مجموعه وسیع، یک شهربازی قرار دارد که با بازی های متنوع و هیجانی اش، روزی جذاب و فراموش نشدنی برای گردشگران رقم می زند. نام این شهربازی، سرزمین رویاهاست و از معروفترین شهربازی های منطقه غرب مازندران به حساب می آید. طرفداران هیجان، می توانند برای تخلیه انرژی و کمی ماجراجویی به اینجا سر بزنند و روزی فراموش نشدنی برای خود بسازند.  

پاندول فضایی، سقوط آزاد، تاب زنجیری، قلعه وحشت، سینما شش بعدی، آتلیه تله فوتو و ... از جذابترین بازی ها و امکاناتی هستند که در سرزمین رویاها در اختیار میهمانان قرار می گیرد. همچنین در این شهربازی، بخش قابل توجهی هم به کودکان اختصاص داده شده است که می تواند برای فزرندان تان خاطره ای دلپذیر از سفر به رامسر بسازد. از بازی های شهربازی کودکان این مجموعه می توان ماشین کوهستان، قطار کرم میوه، چرخ و فلک زمینی، سفینه فضایی، سفینه، ستاره دریایی، رولرکوسترها، فنجان چای، ماشین ضربه ای و ترامپولین را نام برد. 

  • ساعات کار در نیمه دوم سال متغیر است. برای اطمینان از فعالیت مجموعه در ساعات مورد نظرتان، با مجموعه تماس بگیرید.

انتشار

17 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

25 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.