کارناوال - راهنمای سفر

موزه آنتالیا

ترکیه، آنتالیا، ناحیه مراد پاشا، محله باغچه‌لی‌اولر, خیابان کونیالتی

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 08:30 صبح تا 19:00

شماره تماس

هزینه ورودی

30 لیر ترکیه(78,000تومان)

نکات ضروری

در ساعت دسترسی بخش شش ماه اول شامل اول آوریل تا اول اکتبر می شود و ساعت 31 اکتبر تا آوریل در بخش شش ماه دوم آمده است.

آشنایی با موزه آنتالیا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه آنتالیا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

از موزه آنتالیا با عنوان موزه باستان شناسی آنتالیا نیز یاد می کنند. در این موزه اشیای بسیار ارزشمندی نگهداری می شود و به همین خاطر، آن را در نوع خود، یکی از بهترین موزه های کشور ترکیه می دانند. اغلب آثار این موزه در حین کاوش های باستان شناسی در استان آنتالیا، یافت شده و حالا در این مکان به نمایش درآمده اند. از مهمترین اشیایی که در این موزه دیده می شوند می توان به نمونه های کشف شده از غار کارائین (Karain Cave)، شهر باستانی پرگا (Perga) و شهرهای درون ناحیه لیکیه (Lycia) اشاره کرد. 

این موزه در سال ۱۹۲۲ میلادی توسط معلمی به نام سلیمان فکری (Süleyman Fikri) افتتاح شد. مساحت کنونی آن ۳۰,۰۰۰ مترمربع است که شامل 13 سالن و یک گالری در فضای باز می شود. اصلی ترین بخش های موزه باستان شناسی آنتالیا به مجموعه ای ارزشمند از سکه های تاریخی، سالن خدایان و امپراتورها، سالن سرامیک ها و اشیای کوچک، تابوت ها و نمونه هایی مربوط به مسیحیت اختصاص پیدا کرده است. 

نکات ضروری: در ساعت دسترسی بخش شش ماه اول شامل اول آوریل تا اول اکتبر می شود و ساعت 31 اکتبر تا آوریل در بخش شش ماه دوم آمده است.

انتشار

24 فروردین 1398

به روز رسانی

12 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه آنتالیا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست