کارناوال - راهنمای سفر

پارک آبی آتلانتیس مارماریس

ترکیه، مارماریس، ساحل اوزونیالی، محله سیتلر، خیابان 212

گالری تصاویر

مدت پیشنهادی بازدید

4 تا 7 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 10:00 صبح تا 17:00

هزینه ورودی بزرگسالان

77 لیر ترکیه(200,000تومان)

هزینه کودکان

55 لیر ترکیه(143,000تومان)

همه چیز درباره پارک آبی آتلانتیس مارماریس

چرا بازدید کنیم؟

نقد و بررسی کارناوال

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی کارناوال

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

18 اسفند 1397

به روز رسانی

10 بهمن 1398

معرفی /

پارک آبی آتلانتیس مارماریس | گشتی هیجان انگیز در ترکیه

پارک آبی آتلانتیس مارماریس، بزرگترین مجموعه آبی و یکی از تفریحات مارماریس است که در ساحل شهر و کنار دریای مدیترانه جا خوش کرده است. وقتی این پارک آبی را برای تفریح انتخاب می کنید، طیفی از سرسره های متنوع پیش روی شما قرار می گیرد و تفریحاتی چون استخر موج، زمین بازی مخصوص کودکان و بازی هایی مانند بولینگ و گلف در اختیار شما خواهد بود. با کارناوال به پارک آبی آتلانتیس ترکیه بیایید و لحظاتی هیجان انگیز را برای خود رقم بزنید.

چرا پارک آبی آتلانتیس مارماریس؟


 • بزرگترین پارک آبی شهر ساحلی مارماریس است. 
 • یکی از محبوب ترین جاذبه های شهر مارماریس است که در کنار ساحل قرار دارد.
 • طیفی از بهترین بازی ها و تفریحات هیجانی را در این پارک خواهید دید.
 • تفریحاتی مانند گلف، بولینگ، خدمات ساحلی و استخر موج از دیگر امکانات این پارک آبی هستند.
 • چندین رستوران و کافه در پارک آبی آتلانتیس وجود دارد.
Photo by : Unknown

آشنایی با پارک آبی آتلانیس | Atlantis Waterpark

در میان تمام جاذبه های مارماریس، به سراغ بزرگترین پارک آبی شهر، یعنی پارک آبی آتلانتیس می رویم. از درهای مجموعه گذر می کنیم و با طیفی از سرسره های بزرگ و رنگارنگ رو به رو می شویم؛ هشت سرسره مختلف که قرار است هیجان و شادی را برای ما رقم بزنند و در آنی از لحظه، درصد آدرنالین خون ما را به صورت چشمگیری افزایش دهند. البته تفریحات پارک آتلانتیس تنها به همین 8 سرسره جذاب محدود نمی شود و می توانید بخشی از زمان خود را در استخر موج بگذرانید و یا به زمین مینی گلف پارک بروید و یک ورزشی غیر آبی را تجربه کنید. اگر با خانواده و فرزندان قد و نیم قد خود به مارماریس سفر کرده اید، پس سری هم به بخش ویژه کودکان بزنید و آن ها را به سادگی در این تفریح و سرسره بازی سهیم کنید. در کنار همه این ها، ساحل اختصاصی پارک آبی آتلانتیس را نباید از قلم انداخت که به شما اجازه می دهد هر وقت دل تان خواست، برای استراحت روی شن های تمیز ساحل دراز بکشید و آفتاب بگیرید و یا درون دریای مدیترانه قدری آب تنی و شنا کنید. 

پارک آبی آتلانتیس در کنار تفریحات و امکانات با کیفیتش، چند رستوران و کافه دارد و این امکان را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می دهد تا برای استراحتی خوشمزه، از کافه ها و رستوران های مجموعه استفاده کنند.

بد نیست بدانید با وجود آن که این پارک آبی در سال 1997 میلادی تاسیس شده است؛ اما امکانات و تفریحاتش آن قدر قدیمی نیست و مدیریت مجموعه در سال های مختلف نسبت به اضافه کردن بازی های جدید اقدام کرده است؛ به طور مثال در سال 2004 استخر موج، سرسره چاله فضایی را در سال 2005، سرسره های کودکان را در سال 2008 و زمین مینی گلف را در سال 2009 به مجموعه اضافه کرده اند. 

از ویژگی های خوب و منحصر به فرد پارک آبی آتلانتیس مارماریس آن است که پس از خرید بلیت و ورود به مجموعه، شما می توانید تمام روز، هر زمان که دوست داشتید از پارک خارج شوید و به درون آن بازگردید، بدون آن که نیاز باشد بلیت دیگری تهیه کنید. 

در ادامه همراه کارناوال باشید تا پارک آبی آتلانتیس مارماریس را زیر پا بگذاریم و با آن بیشتر آشنا شویم. 

Photo by : Unknown

بخش ها و بازی های مختلف پارک آبی آتلانتیس 

همان طور که گفتیم در این پارک آبی سرسره ها و بازی های مختلفی وجود دارد که عبارت اند از:

1) سرسره چاله فضایی | SPACE BOWL

اگر در تفریح و بازی در پارک های آبی حرفه ای باشید، حتما با این سرسره ها آشنایی دارید. 

در ابتدای ورود به این سرسره همه چیز آرام و معمولی به نظر می رسد. پس از کمی، وارد فضایی بزرگ و چاله شکل می شوید که همچنان با همان سرعت آرام درون آن سر خواهید خورد؛ اما این هیجان اصلی چاله فضایی نیست و در واقع پس از چند دور به ناگاه به درون استخری عمیق انداخته می شوید.

2) سرسره رودخانه وحشی | WILD RIVER

سرسره رودخانه وحشی شما را می برد به دل جنگل؛ جایی که رودخانه ای خروشان با موج های پرقدرتش با شدت به صخره ها برخورد کرده و در طی مسیری پر پیچ و خم، هیجان را به رگ های شما تزریق می کند. 

برای استفاده از سرسره وحشی حق انتخاب دارید که تنهایی، هیجانش را تجربه کنید و یا به همراه یک دوست، تیوپی دو نفره بردارید و در رودخانه وحشی به ماجراجویی بپردازید. 

3) سرسره سیاهچاله | BLACK HOLE

به یکی از سرسره های متفاوت پارک آبی رسیده اید! 

برای لمس هیجان این سرسره، دوستی بیابید و با تیوپی دو نفره، خودتان را آماده یک سرسره سواری متفاوت کنید. 

سرسره سیاهچاله، مسیری طولانی و سرپوشیده دارد که درونش کاملا با رنگ مشکی پوشانده شده است. وقتی وارد این سرسره می شوید دیگر هیچ چیزی جز سرعت بالای سرسره و نورهای گاه و بیگاه درون آن را متوجه نخواهید شد.

4) سرسره دوقلو رنگین کمانی | RAINBOW

به سرسره های بلند و پرسرعت پارک آتلانتیس رسیده اید که در هر پارک آبیِ بزرگی می توان نمونه ای از آن ها را پیدا کرد. یکی از دوستان یا افراد شجاع خانواده تان را انتخاب کنید و در این سرسره ها به رقابت همزمان سرعت و شجاعت بپردازید. 

Photo by : Unknown

5) سوپر سرسره | SUPER SLIDE

بعد از چند سرسره سواری مختلف و معمولی، به قدر کافی گرم شده اید که حالا طولانی ترین و سریع ترین سرسره پارک آبی آتلانتیس را امتحان کنید. گرچه این سرسره سرعت چندانی ندارد؛ اما به نوبه خود جذاب خواهد بود و برای لحظاتی، سرسره سواری متفاوتی را به شما هدیه می دهد. 

6) سرسره کامیکازه | KAMIKAZE

اگر شما یک آدرنالین باز حرفه ای هستید، به جای تمام سرسره های پارک، کامیکازه را انتخاب کنید و هر بار از غافلگیری و سقوط یک باره لذت تمام ببرید! اگر هم قدری ترسو هستید و ارتفاع و شتاب چیزی نیست که در پارک آبی دنبالش هستید، بی خیال کامیکازه شوید و به سراغ یکی دیگر از سرسره ها بروید. 

7) سقوط آزاد | FREE FALL

گرچه اینجا آخرین سرسره پارک آبی است؛ اما باید بدانید که درست به اوج هیجان بازی ها رسیده اید! 

سقوط آزاد همان طور که از اسمش بر می آید، بی تعارف شما را به شبهِ سقوطی هیجان انگیز دعوت می کند که مانندش را در دیگر بازی ها و تفریحات نخواهید دید. 

8) سرسره اسپلش | SPLASH

صبر کنید! هنوز تمام جذابیت پارک آبی آتلانتیس تمام نشده! اسپلش، سرسره باحال دیگری است که با پیچ های غافلگیرکننده و سریعش، یک سواری پر سر و صدا را برای تان کنار گذاشته است. 

این سرسره نه تنها شروع جذابی دارد و با مسیری متفاوت به استقبال تان می آید، بلکه در انتها هم با سقوطی ناگهانی در آب شما را بدرقه می کند. 

9) زمین بازی کودکان 

در کنار تمام سرسره های بزرگسالانه، یک زمین بازی مخصوص کودکان در پارک آبی آتلانتیس به چشم می خورد که می تواند به تنهایی ساعت ها فرزندان شما را سرگرم کند. انواع سرسره های رنگارنگ و مناسب برای بچه ها را در اشکال حیوانات در این بخش خواهید دید و مطمئنا از این که فرزندتان در چنین فضایی تفریح کند، راضی خواهید بود. 

Photo by : Unknown

10) استخر موج 

یکی دیگر از بخش های قابل توجه پارک آبی مارماریس، استخر موج آن است. بعد از چندین و چندین بار بالا و پایین رفتن از سرسره ها و کم شدن انرژی تان، استخر موج می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. به درون این استخر بروید و بدن تان را به دست موج ها بسپارید و از آرامش دوست داشتنی استخر لذت ببرید. 

البته استخر موج آتلانتیس، تنها یک استخر ساده نیست و دیگر ویژگی جالبش، وجود موج های بلند و 1.5 تا 2 متری است. همچنین امکانش را دارید درون تیوپ ها دراز بکشید و یک موج سواری مهیج را تجربه کنید. 

11) زمین مینی گلف

در میان تفریحات آبی، زمین مینی گلف استراحتی به شما می دهد و می گذارد تا بدن تان گرمای دلپذیر آفتاب را جذب کند. گرچه زمین گلف این مجموعه کوچک است و شاید در نظر اول چندان جذاب نباشد؛ اما وقتی به سراغش بروید می بینید مدت هاست پای زمین مینی گلف ایستاده اید و آن قدرها هم که فکر می کردید بی نمک نیست. 

البته در نظر داشته باشید که زمین مینی گلف ورودی جداگانه ای از بلیت ورودی مجموعه آتلانتیس دارد و برای هر نفر و هر بازی در حدود undefined هزینه در بر خواهد داشت.

هزینه: 2 پوند انگلیس (61,000 تومان)

ساعت: 10:00 - 24:00

12) بولینگ

 از گرمای هوا و تابش آفتاب مارماریس کلافه شده اید؟ زمین بولینگ می تواند راهکار خوبی برای خنک شدن بدن تان و قدری دوری از گرما باشد. سالن بولینگ پارک آبی آتلانتیس دارای تهویه مناسبی است و علاوه بر این بازی مهیج، بازی های دیگری مانند فوتبال دستی، هاکی روی میز، بیلیارد و بازی های ویدیویی را در دسترس مشتریان سالن قرار می دهد. 

زمین بولینگ و دیگر بازی های درونش نیز هزینه جداگانه ای دارند و در صورتی که می خواهید از آن ها استفاده کنید، هزینه ای undefined در انتظار شماست. 

هزینه: 2 پوند انگلیس (61,000 تومان)

ساعت: 10:00 - 24:00

13) ساحل اختصاصی پارک آبی آتلانتیس

 همان طور که گفته شد، مجموعه آتلانتیس درست در کناره دریای مدیترانه قرار دارد و به این ترتیب ساحلی اختصاصی و تمیز را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می دهد. 

می توانید تن خود را به آبی جذاب دریا بسپارید و در این محوطه شنا کنید و یا تنها روی تخت های ساحلی دراز بکشید و هوای خوشایند مارماریس را در خاطرات خود ثبت کنید. 

از دیگر امکانات ساحل این مجموعه می توان به قایق سواری و جت اسکی اشاره کرد رنگی از شادی و خوشی بر ساحل گردی شما می زنند. 

رستوران های پارک آبی آتلانتیس

در مجموع دو رستوران در پارک آبی آتلانتیس به چشم می خورد:

1- رستوران مارماریس آکوا | MARMARIS AQUA RESTAURANT

در مارماریس آکوا می توانید از صرف صبحانه، ناهار و یا شامی خوشمزه با چشم اندازی دریایی نهایت لذت را ببرید و یا نوشیدنی خنکی مانند میلک شیک و یا آب میوه های تازه سفارش بدهید و در این فضای چشمنواز، گلویی تازه کنید. 

از جمله خوشمزه های رستوران مارماریس آکوا می توان به دونر کباب، همبرگر، هات داگ، مرغ سوخاری، ساندویچ های باربیکیو و گریل شده اشاره کرد. در کنار این غذاها امکان آن را دارید تا انواع سالاد، ظرف سبزیجات و یا سیب زمینی پخته شده را هم سفارش دهید. 

ساعت کار: 10:00 - 17:30

2- رستوران ترژر | TREASURE RESTAURANT

درست در کنار محوطه استخر، رستوران ترژر را خواهید دید که منویی از غذاهای بین المللی را به سبک ترکی در اختیار مشتریانش قرار می دهد. از جمله گزینه های محبوب این رستوران می توان به مواردی چون ماهی گریل شده، پیتزای خانگی، پاستا و غذاهای خاص ترکی اشاره کرد. 

ساعت کار: 17:30 - 24:00

سرویس های رایگان پارک آبی آتلانتیس

اهمیتی ندارد محل اقامت شما کجاست و کدام یک از شهرهای مارماریس، آرموتالان (Armutalan) و یا ایچملش (İçmeler) را جهت اقامت انتخاب کرده اید؛ به راحتی سراغ سرویس های رایگان پارک آبی بروید و برای رفت و برگشت از این مجموعه تفریحی، نگران هیج چیزی نباشید.

البته در نظر داشته باشید برای آن که با این سرویس ها به پارک آبی آتلانتیس برسید، لازم است تا از قبل برای رزرو و ثبت نام اقدام کنید. به این منظور تنها کافی است اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، نام هتل، شماره اتاق، تعداد نفرات و ساعت حرکت خود را از یک روز قبل به مسوولان پارک آبی اعلام کنید. خوب است بدانید که تفاوتی ندارد شما خانواده ای دو نفره هستید و یا با تمام اقوام خود می خواهید به این مجموعه بروید، سرویس های رایگان پارک محدودیت نفرات ندارند و در هر حال با وسیله ای مناسب جمعیت شما، به دنبال تان خواهند آمد.

همچنین لازم است بدانید که این سرویس ها در تمام روزها خدمات ارایه می دهند و ساعت حرکت آن ها به سوی پارک آبی آتلانتیس از ساعت 9:45 آغاز شده و ساعت برگشت از 15:00 شروع می شود. 

برای رزرو این سرویس ها از شماره تلفن های مجموعه و برقراری ارتباط می توانید از دیگر موارد استفاده کنید:

تلفن: 08 03 413 252 90+

شماره موبایل: 85 54 568 530 90+

برای رزرو سرویس ها می توانید از این فرم نیز استفاده کنید. 

آدرس ایمیل: shuttle@marmariswaterpark.com 

دیگر امکانات پارک آبی آتلانتیس

در پارک وسیع و دوست داشتنی آتلانتیس امکانات و خدمات قابل توجهی در اختیار مشتریان گذاشته می شود:

 • کمد رایگان
 • گاوصندوق رایگان
 • اتاق تعویض لباس
 • سرویس بهداشتی
 • دوش حمام 
 • پارکینگ رایگان
 • ساحل اختصاصی
 • تخت های رایگان ساحل
 • تمام تیوپ های پارک آبی

از دیگر امکانات پارک آبی آتلانتیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمک های اولیه: اتاقی مجهز به کمک های اولیه در پارک آبی به چشم می خورد که در تمام ساعات کار پارک آبی می توانید به آن مراجعه کنید و از پرستاران رسمی و کاربلد مجموعه کمک بخواهید. 

محل های نشستن و استراحت: در کلِ محوطه پارک آبی آتلانتیس فضاهایی برای نشستن و استراحت در نظر گرفته شده است که در اطراف استخرها قرار دارند. 

شیشه شیر و امکان گرم کردن غذا کودک: خوشبختانه در تمام رستوران ها و کافه های مجموعه می توانید برای کودک خود شیشه شیر دریافت کنید و یا از امکان گرم کردن غذای کودک بهره ببرید. 

اتاق کودک: در صورتی که به دنبال جایی برای تعویض پوشک ها و لباس های کودکان تان هستید، تنها کافیست به سرویس بهداشتی بانوان و یا اتاق های تعویض لباس خانم ها مراجعه کنید. البته باید بدانید که برای این امر، مقداری هزینه از شما دریافت خواهد شد. 

Photo by : Unknown

هزینه های ورود به پارک آبی آتلانتیس

هزینه های ورود به پارک آبی آتلانتیس مارماریس در سال 2018 به این ترتیب است:

افراد / هزینه ها هزینه ورودی خرید اینترنتی تخفیف آنلاین
بزرگسالان (بالای 12 سال) 77 لیر ترکیه (200,000 تومان) 54 لیر ترکیه (140,000 تومان) % 30
کودکان (6 تا 12 سال) 55 لیر ترکیه (143,000 تومان) 39 لیر ترکیه (101,000 تومان) % 30
کودکان 0 تا 6 سال رایگان رایگان  

+ همان طور که در این جدول می توان دید، در صورتی که بلیت های خود را به صورت آنلاین خریداری کنید، می توانید از تخفیف 30 درصدی بهره‌مند شوید. برای خرید آنلاین اینجا کلیک کنید.

+ در صورتی که می خواهید بلیت های گروهی و تخفیف دار بخرید، ایمیلی به آدرس زیر بفرستید و شرایط خود را اعلام کنید.

آدرس ایمیل: info@marmariswaterpark.com

+ با خریداری بلیت ورودی، می توانید به صورت نامحدود و رایگان از تمام سرسره ها و بخش ها، به غیر از زمین مینی گلف و سالن بولینگ استفاده کنید.

+ هزینه بلیت ورودی، شامل مالیات نیز می شود. 

+ در صورتی که بلیت ورودی پارک آبی آتلانتیس مارماریس را به صورت اینترنتی می خرید، لازم است بلیت خود را پرینت گرفته و یا شماره سریال آن را یادداشت کرده و در هنگام ورود اعلام کنید.

مسیر و دسترسی به پارک آبی آتلانتیس

برای آن که به پارک آبی آتلانتیس مارماریس برسید، طبیعی است که ابتدا خود را به این شهر کوچک و زیبا برسانید. پس از آن، همان طور که در بخش امکانات توضیح دادیم، کافی است برای رزروِ سرویس های رایگان پارک اقدام کنید و بدون هیچ دردسر و محدودیتی به آتلانتیس بروید.

ساعات کار: 10:00 - 17:00

پارک آبی آتلانتیس در طول سال تنها از تاریخ 14 می 2018 (15 خرداد 1397) تا 30 سپتامبر 2018 (8 شهریور 1397) فعالیت دارد. خوب است بدانید که در صورت بارندگی و تغییر وضعیت جوی هوا، ممکن است تاریخ و ساعات فعالیت پارک تغییر کند. به همین جهت، پیش از بازدید و مراجعه به پارک آبی آتلانتیس با برقراری تماس از باز بودن مجموعه مطمئن شوید. 

شماره تماس: 08 03 413 252 90+

    61 04 411 252 90+

آدرس: ترکیه، مارماریس، ساحل اوزونیالی، محله سیتلر، خیابان 212، پارک آبی آتلانتیس مارماریس

 Address: 3 Siteler Mah. 212 Sok, Uzunyali, Turkey

Photo by : Unknown

قوانین و مقررات پارک آبی آتلانتیس

تمام مهمانان و بازدیدکنندگان پارک آبی آتلانتیس باید از مقررات پارک پیروی کرده و حرف ها و توصیه های کارمندان و نجات غریقان را جدی بگیرند. مدیریت پارک هیچگونه مسوولیتی را برای هیچ حادثه ناشی از استفاده نادرست و غلط از وسایل و امکانات پارک را به عهده نمی گیرد. 

اگر یکی از همراهان شما از افراد کم توان جسمی هستند، لازم است از پیش با مدیریت مجموعه تماس بگیرید و این موضوع را اطلاع دهید.

در هنگام جابه جایی بین سرسره های پارک آبی، دقت داشته باشید که عمق استخرها متفاوت هستند و نحوه استفاده از هریک ممکن است با دیگری فرق داشته باشد. تمام اطلاعات ارایه شده درباره نحوه استفاده از وسایل و سرسره ها را به دقت مطالعه کنید.

در صورتی که شنا بلد نیستید، استفاده از سرسره ها و شنا در استخر پارک ممنوع است. 

بزرگسالانی که توانایی شنا ندارند، باید از جلیقه های نجات استفاده کنند. 

کودکانی که شنا بلد نیستند، موظفند جلیقه ها و بازوبندهای نجات را به تن کنند. 

کودکان در همه حال باید تحت نظر و مراقبت بزرگترها باشند.

به هیچ وجه کودکان را در اطراف استخرها تنها رها نکنید. 

هر بزرگسال حداکثر می تواند مراقب دو کودک باشد.

کودکان زیر 8 سال و زیر 120 سانتی متر نمی توانند از سرسره های بزرگسالان استفاده کنند. 

تمام کودکان زیر 12 سال باید همراه یک بزرگتر باشند. 

در هنگام راه رفتن در پارک آبی آتلانتیس، مراقب سطوح خیس و لغزنده باشید و با احتیاط حرکت کنید.

باید بدانید که امکان ورود هیچ گونه خوراکی و نوشیدنی را به درون پارک آبی نخواهید داشت.

ورود هیچ گونه اسباب بازی به درون پارک آبی و استخرهای آتلانتیس ممکن نیست. 

برای استفاده از سرسره های پارک آبی آتلانتیس مارماریس لازم است تا لباس شنا داشته باشید و هیچ گونه پوشش دیگری پذیرفته نمی شود.

برای ورود به هیچ یک از استخرها شیرجه نزنید.

رفتارهایی چون دویدن، تنه زدن، هل دادن و ... در مجموعه پارک آبی پذیرفته نیست و با آن برخوردی جدی خواهد شد.

پیش از ورود به استخرها و استفاده از سرسره های آبی، حتما دوش بگیرید.

لازم است قبل از استفاده از سرسره ها، تمام جواهرات، ساعت، عینک ها و عینک آفتابی خود را خارج کنید.

در صورت بروز اتفاقی اورژانسی سریعا به نزدیک ترین مسوول پارک اطلاع رسانی کنید و برای خدمات پزشکی و دارویی با 112 تماس بگیرید. 

به هنگام و شنا و استفاده از سرسره ها نمی توانید آدامس بجوید.

باید بدانید گرچه کمد و گاو صندوق در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد؛ اما پارک هیچ گونه مسوولیتی را برای اشیا و لوازم افراد به عهده نمی گیرد. بنابراین اگر وسایل بسیار ارزشمندی مانند جواهرات و دوربین های گران قیمت دارید، آن ها را با خود به پارک آبی نبرید.

اجازه ورود حیوانات خانگی را به پارک های آبی نخواهید داشت.

ورود هر گونه لوازم خطرناک و انواع سلاح های سرد و گرم به پارک آبی آتلانتیس ممنوع است و در صورتی که فردی با این وسایل مشاهده شوند، نه تنها از پارک بیرون می شود بلکه وسایل آن ها نیز نزد مدیریت خواهند ماند.

در صورتی که از نوشیدنی های الکلی استفاده کره اید، استفاده از سرسره ها برای شما ممنوع خواهد بود.

سیگار کشیدن در بخش هایی از پارک آبی آتلانتیس مارماریس ممنوع است. 

باید بدانید در هنگام رخداد رعد و برق، پارک آبی آتلانتیس بسته و تخلیه خواهد شد.

استفاده از سرسره ها برای افرادی با بیماری های قلبی و خانم های باردار ممنوع است.

در صورتی که مبتلا به بیماری های واگیردار، جوش های پوستی بوده و یا از مواردی چون زخم و جراحت های قابل توجه، یا عفونت گوش، چشم، بینی و گلو رنج می برید، استفاده از سرسره ها و شنا در استخر پارک برای شما ممنوع خواهد بود.

باید بدانید که تنها خود شما مسوول سلامتی خودتان هستید و اگر گمان می کنید استفاده از سرسره ای برای سلامتی شما خطرناک است، هیچگاه ریسک نکنید. 

توجه داشته باشید که مدتی طولانی زیر تابش داغ آفتاب نایستید.

در صورت مشاهده آتش و رخداد آتش سوزی، با شماره 110 تماس بگیرید و سریعا به مسوولان پارک خبر بدهید. 

Photo by : Unknown

امنیت در پارک آبی آتلانتیس مارماریس

باید بدانید که امنیت مشتریان و بازدیدکنندگان پارک، اولویت شماره یک مدیران این مجموعه است و تمام سرسره ها و تفریحات، مناسب تمام افراد در سن های مختلف طراحی شده است. 

اگر دقت کنید، در تمام پارک، محدودیت ارتفاع قد بسته به نوع سرسره و جاذبه  قرار داده شده و بازدیدکنندگان موظفند به علایم توجه کنند. همچنین در تمام بخش های پارک، نجات غریق های مجموعه را خواهید دید که با نظارت کافی و به موقع راهنمایی های لازم را ارایه می دهند. البته طبیعی است که این افراد در تمام زمان ها نتوانند حواس شان به تمام بچه ها باشد و بنابراین لازم است تا والدین نظارت کافی و لازم را بر روی این قضیه داشته باشند.

برای تامین امنیت لازم در هنگام بازدید و تفریح در پارک آبی آتلانتیس مارماریس نیاز است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • تمام علایم و قوانین و مقررات پارک را مطالعه کنید.
 • عمق استخرها را بررسی کنید.
 • به سبب خیس بودن زمین پارک آبی، در جا به جایی و راه رفتن دقت کافی داشته باشید.
 • به تمام حرف ها و دستورات نجات غریقان پارک توجه کنید.

استاندارد ها در پارک آبی آتلانتیس مارماریس

خوب است بدانید که استانداردهای غذایی در پارک آبی آتلانتیس رعایت می شود و هر ماه تمام موارد زیر درباره رستوران ها، آشپزخانه ها و انبار مواد غذایی مجموعه بررسی می شود:

 • تطابق با قانون مواد غذایی جمهوری ترکیه
 • تطابق با سیستم ایمنی غذایی بر اساس HACCP (تحلیل زیان و کنترل نقاط بحرانی)
 • تطابق با استانداردهای جهانی و شناخته شده تغذیه 

همچنین بد نیست بدانید که پارک آبی آتلانتیس مارماریس گواهینامه سلامت غذایی هتل ها در سال 2003 را دریافت کرده است.

مسلما در یک پارک آبی، رعایت استانداردها در بهداشت آب استخرها، مخازن و سرسره ها اهمیت بسیاری دارد و از جمله استاندارهای رعایت شده در آب مجموعه تفریحی آتلانتیس نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت گواهینامه سلامت آب مجموعه و تایید آن جهت عاری بودن از شرایط انتقال بیماری لژیونر (نوعی از بیماری سینه پهلو)؛ این گواهینامه در سال 2005 به مجموعه اعطا شده است.
 • گواهینامه سازمان سلامت جهانی درباره بررسی سلامت آب مجموعه تفریحی آتلانتیس در سال 2006
 • گواهینامه سازمان سلامت جهانی درباره بررسی و تایید کیفیت آب آشامیدنی مجموعه در سال 2008
Photo by : Unknown

سخن آخر

با هم به سراغ یکی از بهترین جاذبه های مارماریس رفتیم و امکانات و هزینه آن را بررسی کردیم.

نظرتان درباره پارک آبی آتلانتیس مارماریس چه بود؟

شما در سفر خود به مارماریس به این پارک آبی رفته اید؟

نظرات و خاطرات خود را با ما در میان بگذارید و بگویید این بار به سراغ معرفی کدام یک از جاذبه های مشهور ترکیه برویم. 

نتیجه نقد و بررسی کارناوال

3.9

بررسی شده توسط زينب شيرازی

سهولت در دسترسی(عالی) 5
ارزش هزینه به لذت(خوب) 4
سطح هیجان و ماجراجویی(معمولی) 3
تنوع تفریحات آبی(خوب) 3.5
تنوع امکانات(خوب) 4

نقاط قوت

 • بزرگترین پارک آبی شهر ساحلی مارماریس
 • از محبوبترین جاذبه های شهر
 • دارای تفریحاتی مانند تفریحاتی مانند گلف، بولینگ و ساحل اختصاصی
 • دارای سرویس رایگان

نقاط ضعف

 • تنوع نه چندان بالای تفریحات

نقد و بررسی کاربران

پارک آبی آتلانتیس مارماریس را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست